Duben 2009

the end

23. dubna 2009 v 20:03 | skleníková kytička |  words about life

THE END

thanks very much!!!

flower tree

12. dubna 2009 v 20:16 | skleníková kytička |  words about life
mám se úžasně a přitom strašně trpím. chodím do práce, což mě baví, vydělám si, ale zase to ranní vstávání v 5, těch 14 kilometrů, co nachodíme po restauraci, těch talířů, co odneseme, těch džusů, co rozlejeme, čajů, co přineseme.. bolí to. nohy, ruce, záda, hlava.
ale zase si trénuju angličtinu, v Hiltonu těžko potkáte nějakého Čecha kromě personálu. dneska jsem u jednoho stolu dokonce poslouchala francouzštinu. kdyby nemleli tak rychle, možná bych pochytila víc. po práci na brusle? to už bylo moc. všechno mě bolí! a zítra nanovo. po práci chci break! už nic dělat nebudu, jenom se válet.
měla bych taky přestat "žrát"! nedávno jsem se chválila jak jsem šikovná že hubnu a kilo je zase nahoře. to bych se na to vykašlala.. :( co je zítra, pondělí? jo, od pondělí hubnu. miluju tu větu, říkám jí každých 14 dní ^^ a proč já to vlastně dělám? málo kdo mě podpoří, málo kdo to vidí a ocení. mamka mi raději koupí brambůrky a myslí si že z toho snad mám radost. omg. neměla bych tento odstavec přesunout jinam? moc se sem nehodí.. :/
víte, jak udělat, abyste si nepřipadali sami, když doma dlouho nikdo není? utrhněte si větvičku rozkvetlého stromu a dejte vedle sebe na stůl do vody. je to perfektní. třeba mně to tady krásně září jarem. kdyby takhle bylo pořád, asi by se jaro stalo mým nejoblíbenějším ročním obdobím. zatím to je léto. jsou prázdniny, teplo, sluníčko, šťavnaté nektarinky, melouny, třešně, hrách. love it!


girl just want to have fun

9. dubna 2009 v 11:06 | skleníková kytička |  words about life
some boys take a beautiful girl
and hide her away from the rest of the world
I want to be the one to walk in the sun
oh girls they want to have fun...http://www.musicheadquarter.de/images/artist_event/aloha-from-hell/aloha-from-hell.jpg

... zpívala bych si, kdybych měla normální hlas, jenže z toho kašle a rýmy mám ke zpěvu daleko. našla jsem si texty jejich songů a alespoň se o to pokoušela.
včera jsem přišla domů v půl osmý, ve 20 jsem si lehla a usnula. dneska jsem se vzbudila hodně brzy s tím, že bych měla vstávat do školy. pak jsem si uvědomila, že už je vlastně čtvrtek a my máme prázdniny. tak úžasný uvolňující pocit jsem už dlouho nezažila. představa o tom, že můžu zůstat v posteli jak dlouho ještě budu chtít.. nepopsatelný. a tak jsem spala až do 9 dopoledne. ráno jsem se postavila na váhu a uviděla tam to, co naposled tak před 5ti lety, takže prostě dokonalost!
dneska se chystám opět na brusle a večer na oslavu. pařit s naší třídou? no.. to jsem tedy zvědavá jak to dopadne.love in-lines

7. dubna 2009 v 23:02 | skleníková kytička |  words about life
katastrofa! celou dobu blog před ostatními uchovávám v tajnosti a teď o něm ví ostatní. nejenom jeden, aby toho nebylo málo, poslala jsem odkaz ještě někomu. s myšlenkou, že když to ví jeden, proč by si to měl číst sám. beztak ale prosím, abyste můj web nerozposílali dál. mentos je nechtěný návštěvník a Roman je V.I.P. ^^ asi jsem se zbláznila. až mi zase hrábne, pošlu to dalším lidem, anebo celej blog smáznu. což bych ale opravdu, opravdu nerada. takže si čtěte, ale nešiřte a neptejte se. dík.


nechápu, co se stalo s mou včerejší skvělou náladou. dneska jsem byla, zase jako jindy, unavená a znuděná vyučovacími hodinami a nicneděláním. skvělé. možná za to může ranní stres z češtiny, na kterou jsem se beztak dostavila jen z půlky zkrs to že nám ráno nejel vlak.
zítra to bude si myslím to samé. ekonomika, na kterou jdu po opravdu hodně dlouhé době, zkoušení z frájiny a nakonec LDP. bomba! snad mě bude držet při životě alespoň jedna optimistická myšlenka- poslední den a pak je volno.
na dny volna už mám své plány. dvě oslavy narozenin, Hilton. do toho nesmím zapomenout na in-line. začalo mě děsně bavit jezdit na bruslích. sice jsem od neděle byla jen dvakrát, ale budu v tom pokračovat a jezdit víc, je to super. navíc dobrý na zpěvňování a shazování ;)


i love you, really

6. dubna 2009 v 20:05 | skleníková kytička |  words about life
celý den mám skvělou náladu. dlouho se mi nestalo, že bych kvůli důležité písemce nebyla ani trochu nervózní. dneska jsem to s úsměvem na tváři vůbec neřešila, jenom jsem doufala že to nějak dopadne a napíšu alespoň půlku. a napsala. takže doufám, že si zasloužím alespoň trojku.
nádherný počasí nám dnes dovolilo svlíknout ze sebe bundy a mikiny a být venku jen v tričku nebo v tílku. úžasný pocit :) skvěle jsme si společně s Jarouškem odpoledne užili, bylo mi hezky. celý všechny víkendový chmury jsou pryč, ani nestíhám chápat, jak je to možný. ale já jsem naprosto nadšená z toho, co právě zkoušíme a věř mi nebo ne, tentokárt tomu doopravdy věřím, protože tomu CHCI věřit! pochopila jsem, že nic nejde hned, jak bychom si přáli a tak vsázím na trpělivost a věřím, že přinese růže.. jenom, abychom vydrželi a prostě to jenom tak nehodili za hlavu. budu v tomhle pořád s tebou. neudělám tu chybu, že tě v tom nechám sama jako vloni a že budu čekat, že to prostě zvládneš jenom tak sám. ne-e puso. když to má bejt těžký, tak pro nás oba.


p.s. AHLOHA FROM HELL cooooool :)Aloha From Hell HELLO HELLO

5. dubna 2009 v 13:39 | skleníková kytička |  best MUSIC

the best song!!!

lies

4. dubna 2009 v 13:29 | skleníková kytička |  words about life
je to asi rok a půl zpátky, kdy jsem byla nucena psát takovým způsobem, aby nebylo jasno, o čem mluvím. a je to tady zase. ne, nepřestanu kvůli tobě psát. alespoň teď ještě ne. ale budu muset dělat to, co jsem dělala před rokem a půl. naštěstí, mě to docela bavilo :)
že si budu muset ve svém životě maličko uklidit? hahaha. mám v tom větší bordel, než byl. nic jsem nevyřešila a je to ještě horší. představte si že máte problém a nic s tím nenaděláte. ze začátku v sobě všechny pocity a názory dusíte a když je pustíte ven, nic se nezlepší, ba naopak je to ještě více zraňující. nikdo vám nepomůže. otázkou je, jak dlouho to ještě vydržím snášet. vůbec nevím, jak s tím žít, jak se k problému postavit. jedno vím ale jistě, nic se ve mně nezlomí, nic se nezmění k lepšímu, nedokážu to hodit za hlavu a dělat jako by nic. až k tomu dojde, bude to znamenat, že slovo láska se mě už netýká. jen velmi nerada myslím na to, že by k něčemu takovému mohlo dojít. ukáže čas, co je důležitější...cigerette? no, thanks!

2. dubna 2009 v 17:00 | skleníková kytička |  words about life
mám chuť se vypsat, ale vůbec nevím, z čeho, čím začít a jestli vůbec je něco, co bych chtěla psát. mám v sobě ale tolik těžkejch pocitů, že už ani nevím jaký. něco není ok.
když mi zavolal Roman a říkal, že mi češtinářka dala 5, za to, že jsem dneska nepřinesla referát na filozofii, chvíli jsem přemýšlela, jestli je ona nefér, nebo já flákám školu. pravděpodobně bude na každém trochu pravdy, ale nepřijde mi reálný, abych jí přinesla referát, když jsem nemocná. následně jsem si taky uvědomila, jaké bude zhruba moje 3/4 vysvědčení a aniž bych to počítala, zjistila jsem, že bude minimálně dvakrát více trojek než v pololetí! takže můj plán je jasný. vytáhnout trojky na dvojky. trojku z ekonomiky si odpustím, jinak nic. měla bych se taky začít učit na testy z autoškoly. všechno nějak moc letí. ve všem mám bordel, všechno dělám napůl nebo na poslední chvíli, nic není dokonalý. a můžu si za to sama.
takže si budu muset ve svém životě maličko uklidit. začala jsem dnes tím, že jsem si utřela prach v pokoji. přijde mi, že ho tu je víc, než ho tu bylo! snad to takhle nepůjde se vším...