maniak

3. února 2009 v 18:06 | skleníková kytička |  words about life
zdraví vás vaše skleníková kytička, co se zbláznila do cvičení a zdravé stravy!
ano, je to tak, občas mě to chytne. pečlivě studuju svojí knížku o cvičení problematických partií a vrhám se s nadšením do práce.
už ddruhým dnem svůj žaludek dost trápím. to proto, že jsem teď neměla ve škole zaplacené obědy a dávala si k obědu třeba jen jogurt a banán atp. ačkoliv jsem zrovna k večeri snědla 3 volské oka, rajče a kousek papriky, v břiše mi furt kručí a mám hlad. takže mi mamka dělá toast a doufám, že už to bude lepší. pak to musím vypotit při cvičení. včera když jsem zkoušela cviky podle knížky, zjistila jsem, že 2-3 úroveň lehce nezvládám a proto začnu jakoby úplný začátečník se stupněm 1, který budu střídat s druhým pod obu 3 měsíců, uvidíme, co z toho časem vzejde. zároveň se budu občas snažit sportovat i jinak. squash, možná vyjde fitko, plavání a až bude tepleji, budem chodit s Járou i na in-line. koupil si nové brusle, tak se strašně těší :)
neštve vás to, že tu mluvím pořád jenom o cvičení, jídle a podobně? zajímal by mě váš upřímný názor, ačkoliv stejně k ničemu nepomůže, já si to sem budu psát dál ať chcete nebo ne XD je to na vás, jestli to čtete nebo ne. ale každý má něco, o čem píše, co ho zajímá, čím žije, články každého jsou jiné. a moje jsou takovéto, tak snad vás to příliž nenudí a nečtete je jen aby se neřeklo. nikdo vás nenutí ;)


read all


v poslední době nemám vůbec vysokou návštěvnost a ani vysoký počet komentářů u článků, proto přemýšlím nad příčinou. budu asi muset trochu zasáhnout a na oplátku také procházet více ostatních blogů, je to přece fér :)
dneska jsem z písemky z češtiny dostala 3. čekala jsem mnohem horší známku, ale nakonec za 3 no. musím se co nejdříve nechat vyvolat a opravit si to. na jedničku to už asi nevytáhnu, nemám šanci, ale dvojka bude docela stačit.
vím, že je vás dost málo, kteří chodíte na střední, ale tak se i toho mála zeptám: půjdete po maturitě na vysokou školu? přemýšlíte o tom, kam? nebo už víte co byste potom chtěli studovat? já o tom v poslední době přemýšlím stále častěji a nevím, co bych měla dělat. z mojí školy je dost těžký najít takovou školu, ve které bych v oboru pokračovala. na prvním místě tedy stojí nápad, že bych rok studovala jazykovou školu, angličtinu a třeba bych se poposunula ve francouzštině (btw. cca 30.000,- na rok!) a zároveň bych začala studovat tu VŠ v K. Varech- nutriční terapeut. je to totálně mimo obor, ale prostě bych to vystudovala jenom tak, ze zájmu a proto, abych měla nějakou výšku a titul. u letectví nemusím být pořád, nebo vůbec a můžu se vrhnout do oblasti zdravý výživy a poradenství a tak a možná budu i užitečná :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. | Web | 3. února 2009 v 19:16 | Reagovat

Ahoj skleníková kytičko.Je skvělé,že máš takové odhodlání a že se pro svou postavu snažíš něco dělat.Vůbec mi nevadí,že píšeš takovéhle články.Myslím,že je skvělé,že si navázala na tohle téma.Podle mě by si každý člověk měl uvědomit to jak žije a co jí.Nechci říct,že každý musí vypadat jako ty modelky,které tak často vydíme v televizi,ale také není dobré při výšce 160 cm vážit 70 kilo.Já sem na tom docela dobře.Měřím 170 cm a vážím 55 kg.To je podle mě docela dobré,aspon já sem se svou postavou spokojená,ale v létě bych na sobě také chtěla zapracovat.Ta pneumatika na mém bříšku se mi nelíbí,takže v létě se budu snažit oprášit už jednou tebou zminované in-liny,nebo jak se to správně píše a také vytáhnout své kolo.Nemůžu se dočkat až budu jeszdit po té známé polní cestě.

Co se týče faktu s návštěvností a s komentáři.Nejspíše máš pravdu.Pokud vím tak u tebe na blogu je opravdu veliká návštěvnost a u článků máš vědčinou velké množstvý komentářů,ale to se časem zlepší.

A ano chci i po ukončení střední školy pokračovat ve studiu.Velice ráda bych nacštěvovala vysokou školu právnickou v Praze.Momentálně tet sem na anglickém gymnáziu,ale opravdu uvažuji o právnické škole,ale vysoká je docela daleko.Každopádně se měj pěkně a trojka z čj.Z toho si nic nedělej.Času na opravu známky bude  ještě mnoho.Konec konců je teprve začátek nového pololetí.Sice čas rychle utíká,ale vždyt víš co tím chci říct.Takže se měj pěkně.Tvoje věrná čtenářka.HadrováPanenka.

2 slečna slečna | Web | 4. února 2009 v 10:24 | Reagovat

jak říkáš, každý má něco, co ho zajímá a je neskutečné jaké máš odhodlání být štíhlá a krásná.. závidím ti nejvíc ..

Střední školu mám až za rok,a le už vím, že až dokončím gympl, který budu ještě 4 roky navštěvovat chtěla bych na vysokou, konkrétně na lékařskou ..

hlavně si stůj za svým cílem a měj se kráásně!

3 Malá Drsňačka Malá Drsňačka | Web | 4. února 2009 v 15:32 | Reagovat

Ahoj! dlouho jsem tu nebyla, vidím pěkný dess x)... oo cvičení a zdravá strava, to zní zajímavě xP měj se

4 anne anne | Web | 4. února 2009 v 16:07 | Reagovat

Zdravou výživu nijak neřeším, ale chutná mi brokolice a květák :D... A mý rodiče berou vejšku jako samozdřejmnost, i když jsem teprve v tercii.. :D

5 Coccinelle Coccinelle | Web | 4. února 2009 v 16:08 | Reagovat

Jasné , že mi to nevadí  :) já to čtu ráda, a u tebe budu číst ráda cokoliv :D

no na gossip girl koukám na www.sleduj.org, je to tam z megavidea, takže se to každej 72 minut vypne a zase musíš 54 minut čekat, ale stojí to za to :D akorát se tam musíš zaregistrovat... :)

to my s kamarádkou plánujeme, že až bude teplejc (podle ní je to v březnu, podle mě v květnu :D:D), že budeme chodit běhat, protože bydlíme blízko sebe a chceme mít kondičku :D:D

6 Hanuš Bakusky Hanuš Bakusky | Web | 5. února 2009 v 21:03 | Reagovat

héééy to záhlaví je skvělééé !!! :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.