Leden 2009

3 DAYS NO SCHOOL, YEAH!

29. ledna 2009 v 15:31 | skleníková kytička |  words about life
HEY GUYS!
tak jak je? a jak vám dopadlo výzo? je to ok, nebo to nedopadlo nejlépe? já mám dvě TROJKY, za
které se teda stydím, pokusím se je do konce roku odstranit, ale to bude ještě moc práce, musím se pořádně učit. bez práce nejsou koláče. chtěla bych, aby mě učení bavilo jako Dorku :) to jí fakt závidm. ale nebudu psát o škole, když před sebou máme prodloužený víkend. máte v plánu něco extra? my zítra, jak jsem snad už psala, jedeme s Járou na Šumavu. a budeme spát ve spacáku o_O já budu spát ve spacáku.. to se mi ještě nestalo.
mamka je proti, pustit mě autem nechce, ale asi nemá na výběr. musíme si věřit, že to zvládneme.
tatík mi včera slíbil, že mi koupí nějakou knihu, tak prej ať mu napíšu jakou. napsala jsem Ďábel nosí Pradu (jo, chtěla bych si to i přečíst) a jako druhou variantu jsem vypsala všech 11 dílů Gossip girl ^^ HEH. brala bych tu možnost dvě, ale to mi asi nevyjde. říkal, že by mi koupil tak prvních 5, ale beztak nikde nemají všechny díly a ani první, a je nesmysl to nečíst popořadě. kdybych si to objednala přes net, bylo by to levnější a měla bych to jistý. ale to nezáleží na mě.
včera jsem tu byla dlouho a brouzdala jsem po deviantATRu a nacházela samé hezké fotky a galerie. jak jste si mohli všimnout, nějaké fotečky jsem sem dala ;) vrátím se na tam a budu pokračovat a některé si ukládat do svých photozásob :)
BYE BYE GUYS!TrixyPixie

28. ledna 2009 v 23:14 | skleníková kytička |  deviantart.com

very good pics!
počet: 6


black and white mix (except one!)

28. ledna 2009 v 23:04 | skleníková kytička |  deviantart.com

počet: 8
from dA

může být snad ještě hůř?

28. ledna 2009 v 18:20 | skleníková kytička |  words about life
nepsala jsem včera, jak je všechno špatně a nic se mi nedaří? a víte co, ono to nekončí, dnešek byl asi tak desetkrát horší než nějaká špatně napsaná písemka z češtiny. to byste nevěřili, co se mi stalo.. tomu se fakt říká SMŮLA!
jela jsem ráno v půl sedmé přeplněným vlakem do školy. položila jsem si nahoru na tu jakoby polici nebo jak to nazvat, kabát a 3 igelitky s Oriflamem, který jsem dneska vezla holkám. dojela jsem do Phy, bylo 7.03, si říkám, že bych mohla stihnout 26 tramvaj aby mě odvezla aspoň na můj cesty do školy. za 2 minuty mi začínala hodina tak abych nepřišla úplně pozdě. tramvaj sjem stihla, došla jsem do školy a potkala jsem ještě holky, u automatu si kupovali kafe. Tína nesla ještě jedno pro Míšu a říkala, že to pálí, jestli můžu to Míši vzít. v tom mi projelo hlavou, že pro Míšu mám Oriflame a že jí ho hned dám. když v tom jsem si uvědomila, že já ty igelitky nemám! nechala jsem je ve vlaku nahoře! byla jsem v totálním šoku a úplně psychicky někde. nevěděla jsem co mám dělat. měla jsem tam kosmetiku asi za 1500! dala jsem Tíně tašku a běžela jsem
zpátky na nádraží. fakt nekecám jsem celou cestu v kuse běžela jak o závod, div jsem nevyplivla plíce. vlak už tam nebyl. v 7.07 se obrací a jede zpátky. tak jsem šla na informace, jestli náhodou v tom vlaku nenašli 3 bílý igelitky. nikdo ten vlak určitě nestihl za 4 minuty projít a i kdyby tak tam byli lidi a nemohli vědět, jestli to něčí neni. no tak volala paní z infa přímo do vlaku, ať se tam podívají. nebylo to tam. během půl hodinky si někdo dovolil ukrást něco, co nebylo jeho. to je nepředstavitelný. napadlo by vás to? viděli byste někde třeba baťoh. šlohli byste ho? no každopádně na mě padla pořádná vlna stresu a naprosté zoufalosti. kde já bych měla vzít tolik peněz když jsem bez koruny? celé ráno jsem smrkala do kapesníků a utírala rozmazanou řasenku pod očima a propadala větší a větší beznaději.
jaká další hrozná věc se mi stane? říkám si, co jsem udělala tak hroznýho, že by se mi to teď takovým způsobem vracelo zpátky? nejsem si ničeho vědoma. rok 2009 a tento týden obzvlášť mě nemá rád. vím to.
nakonec jsem holkm který byly zklamaný že jsem jim to nepřinesla musela říct, že jsem to zapomněla doma. věděli o tom jen Tína, Katka a Roman. nakonec jsem to vymyslela tak, že dám dohromady mých asi 700 co jsem měla v peněžence a 1000, za kterou jsem měla jet na víkend na Šumavu a půjdu to odpoledne koupit do Oriflamu znova. tak jsem to udělala. Roman mi půjčil litr, zítra mu ho musím vrátit. zbyde mi pár stovek. jsem naprostej chudák, teď už fakt. na tu Šumavu pojedu, ať se to mamce líbí nebo ne. doufám, že se nám nic s mou smůlou nestane. jenom si budu muset cestu zaplatit. nedá se nic dělat.
mám chuť tak akorát na to se opít. fakt.
PROSÍM, AŤ UŽ TO ZKONČÍ, PLEASE!

Katy Perry makes me happy

27. ledna 2009 v 19:26 | skleníková kytička |  words about life
já jsem včera psala, že jsem šťastná?! to si teda neuvědomuju, ale přesto jste na mě vybalili, jak jste rádi, že jsem šťastná. jenže, já šťastná nejsem. a po dnešku už vůbec ne. ten test z češtiny jsem totálně zkazila, budu mít za 5. mohla jsem mít dobře aspoň jednu otázku, ale jelikož nám
češtinářka do sešitu nadiktovala že Maurové byli obyvatelé Severní Ameriky místo Severní Afriky, tak to máme všichni blbě a ona nám to bude počítat jistě jako chybu. za to, že tu chybu udělala ona. zbylé otázky mám špatně, takže budu mít první 5 z češtiny. víte co vám řeknu? tenhle rok 2009 je od začátku totálně na dvě věci a jestli takovej bude celej, tak to teda bude vážně "super"! nic se mi nedaří, ve škole jsem z jedniček a dvojek přešla na trojky a horší, ve vztazích taky nic moc samý nesmyslný hádky, špatný nálady, neodstatek peněz. je to prostě strašný a já už jsem z toho všeho fakt zoufalá :( všechno je špatně. pomoc. zítra píšeme EK. budu se vážně snažit do toho dát všechno a naučit se to, ale beztak to dopadne očekávaně a to tak, že to pokazím a dostanu trojku a hůř. ať už tohle špatný období skončí, prosím!
dneska po škole jsem jela do Oriflamu pro kosmetiku. jela se mnou Katuška tak jsem se tolik nenudila. zbyly mi k dobru asi 400. moc to není, ale pro takovýho chudáka, jakým jsem teď já, je to ok. btw pro Sabču: v čísle 3 probíhá registrace nováčků ZDARMA- to je tvoje příležitost, pokud tedy chceš. jinak mám konečně ten super krém z hroznových zrníček- noční a taky ještě jeden, rozjasňující krém, kterej je super. stál sice 169 (a to byl o dost zlevněnej!) ale mně to může být jedno, protože jsem nic neplatila ;) výhoda těch, kteří jsou kosmetickými poradci :)
nemám čas se rozepisovat. omlouvám se, že jsem k vám včera nestihla zajít, snad to zvládnu dnes, ale nejdříve se musím alespoň pokusit naučit se tu EK. jak já jí nesnáším. nesnáším školu, nesnáším učení!!!
btw. změnila jsem design. už zase.

SHORT

26. ledna 2009 v 19:45 | skleníková kytička |  words about life
dneska byl super den, až na testík na logaritmický rovnice, kterej jsem ale totálně podělala. a víte co? neřešim ^^ mám perfektní náladu. byli jsme po škole s Jarouškem a bylo mi tak super, stačí
trochu víc pozornosti, objetí a pusinek než obvykle a hned je ze mě nejšťastnější člověk! byla sranda. byli jsme děsně dlouho zalezlí v Bonton landu, poslouchali jsme písničky a koukali na céda. pak jsme šli na půl hodiny do MC na Flurryho, brambory Deluxe a cheese. dneska jsem celý den krásně ve velkm jedla a o zítra zkusím využít jakousi novou dietu z JOY. ty jídla tam vypadají tak lákavě, to ovoce, ta plná mísa jahod.. ^^ ne že bych si dávala naděje že zhubu, ale.. ALE. dneska tady na blogu ani nebudu dlouho, jenom kouknu na pár blogů a musím se jít učit češtinu, zítra píšeme jeden ze 3 testů tento týden. tak to musím zvládnout. ach jo, místo aby nám dali klid aspoň do toho vysvědčení, né, oni nám v týdnu nasolí 5 písemek! to mi nejde do hlavy! jsou zákeřný :/ nenechaj nás si odpočinout.


let´s go drinking :)

25. ledna 2009 v 20:32 | skleníková kytička |  words about life
nálada se mi během několika psoledních hodin výrazně zlepšila. bylo to už vážně třeba, páč už jsem začínala přemýšlet i o tý slivce ve skříni.. (ne joke!) vylezla jsem z postele a zašla na net. mamka mi koupila Mrože a ledovou kávu a hned mi bylo líp, brouzdala jsem po deviantATRu a pak jsem narazila na stránku která je plná clubů a barů. hned jsem začala prjíždět pražské cluby, plna očekávání, co objevím. a fakt je, že jsem narazila na pár perfektních barů, který se mi fakt líbily. jelikož mi zavřeli RADIOBAR, o kterém jste možná nekteří slyšeli v minulosti, kdy jsem o něm ještě psala, a tak si musím najít jiný oblíbený bar. líbily se mi: Back doors, Nebe a Shadow Azyl. poslední dvě vedou. Nebe má luxusnější interiér, v Shadow Azylu je zase levnější pití. takže až budou peníze, určitě se tam musíme zajít mrknout, prozkoumat to tam a zjistit, který je lepší.
taky jsem našla dobru stránku s recepty koktejlů a míchaných drinků :) všechno se může jednou hodit.
máte nějaký svůj oblíbený bar, club, hospu, kavárnu nebo tak něco? kde a jak se jmenuje? jak to tam vypadá, jak je to tam drahý, a jak často a s kým tam chodíte? nejvíce mě budou zajímat pražské podniky, ale tak napište všichni :) jsem zvědavá, s čím přijdete. Lizzy, snad přijdeš i s něčím jiným než s Aidou XD
jaké je vaše oblíbené pití? alko, nealko nebo oblíbený kafe či čaj? napište všechno, jsem zvědavá mno XD

odkazy:

p.s. šla bych pařit!!! ^^

love love love

25. ledna 2009 v 14:53 | skleníková kytička |  deviantart.com

4 pictures by laurapora

LOVE
it´s nice feeling
it´s no tears, no argue
only two people in love, staying together!

vibrating rubber duck- girls best friend ^^

25. ledna 2009 v 11:30 | skleníková kytička |  words about life
mám tu nový design, jak jste si všichni jistě všimli :) našla jsem ho, jak jinak, na deviantARTu pod názvem girls best friend. nevím, jak jsem to měla pochopit, ale vzpomněla jsem si na černou vibrující gumovou kachničku kterou prodávají v Sephoře. viděla jsem jí už párkrát v časáku a úplně jsem po ní zatoužila. nejenom, že prej asi plave, když vibruje, ale člověk by se s ní mohl vyhrát i jiými způsoby ^^ jednoduše řečeno, mohlo by to být zajímavé :) taková kchnička stojí myslím něco okolo 500 a viděla jsem jí mám pocit i v bílé barvě. ale v černé je víc sexy ^^ takže kdybyste nevěděli co mi koupit k 18. narozeninám, tak už víte ^^

dneska ráno v před sedmou už jel Jaroušek domů. včera jsme se asi do tří váleli v posteli nebo u pc, hráli jsme Moorhuhn, jestli to znáte, jak se tam střílejí ty slepice, potom jsme taky hráli demo Worms at party nebo tak něco a potom poker. vysypala jsem prasátko, napočítala nějakých 519 korun, což je dost dobrý (do léta bude ještě víc, pokud začnu být aktivnější), vzali jsme si každý 20 korun a hráli poker od peníze, ale jeno ze srandy, pak jsme to zase vrátili do prasátka. na to že to neumím jsem měla docela štěstí, pak ale vyhrál Jára, ve druhé hře jsem ho ale vyhrát už nenechala.
nedalo mi to a včera jsem dočetla CRYSTAL. ke konci mi div nezačaly téct slzy, bylo to tak smutný, ona byla těhotná a on jí nechal, protože se 7 měsíců neviděli. no ale pak to zase dali dohromady, to je jasný a o rok později co se jim to narodilo jí požádal o ruku. pstě happy end, jinak by to nebylo ono. doufám, že Katie Price napíše další takový knihy!
já už si pomalu začnu shánět ty Gossip girl.


YESTERDAY WAS GOOD

24. ledna 2009 v 11:43 | skleníková kytička |  words about life
v rychlosti musím napsat, jak jsme si včerejšek užili. bylo to super. cestou do Phy jsme s Járou vypili celé červené Lambrusco, mňam ^^ byla jsem v dobré náladě, trochu ukecaná, malinko mimo. pršelo a my jsme jeli tramvají na Flóru, kde na nás před kinem čekali Honza s Ivošem, kteří šli do kina na YES MANA s náma. byl to skvělej filmík, fakt sranda, smáli jsme se od začátku do konce.
po filmu jsme si dali v mekáči chickengurgera nebo jinej burger a později jsme měli s ostatníma sraz na Staroměstské a vyrazili jsme do THE PUBu. jediná holka jsem tam byla já a Tina ode mě ze třídy. abych pravdu řekla, bylo mi to ukradený, že tam je. chvílema jsem se musela přetvařovat a společně jsme se smály klukům a jejim řečím, nejvíc mě dostala pusa na tvář, se kterou se na mě vrhla když odcházela. taková přetvářka. ve škole to nikdy neudělala. je to tak umělý. ach jo. vůbec mě nemá ráda jako dobrou kamarádku a já jí upřímně řečeno taky ne. baví se s lidma podle nálady a kdykž náladu nemá, tak na ně kašle. není to kamarádka s velkým K. ani trochu. mrzí mě to, jinak je to fajn holka a dokážu se s ní smát v jednom kuse. no nic.
bylo nás tam 9 a sami jsme si u stolu čepovali piva. to bylo good, strašně mě to bavilo :) někteří kluci, těm to moc nešlo tak měli centimetr piva a zbytek sklenice plné pěny ^^ HEH! byla sranda a mně se celý den moc líbil. neočekávala jsem od toho moc, ale nakonec to bylo moc fajn ;) jsem ráda, že jsme se takhle dobře pobavili.
nakonec jsme přijeli s Jaroušem domů asi v půl druhý a byli jsme rádi, že jsme doma v teplý posteli a do minuty jsme to oba zalomili!
ráno jsme byli vyhladovělí, mamka nám udělala čerstvé rohlíky se salámem a bábovku s mlíčkem, mňam ^^ dneska se toho asi moc dít nebude, půjdeme ven, ale nic moc neplánujeme :) možná bychom si večer mohli půjčit nějaký filmík v DVD půjčovně ;) srašně moc bych chtěla mít doma Ďábel nosí Pradu, ale je fakt, že jsem si chtěla koupit knihu a přešíst si to, i když jsem to už viděla. uvidíme.


i´m late!

23. ledna 2009 v 8:31 | skleníková kytička |  words about life
když jedu do školy na nultou hodinu od sedmi, jezdím v 6.31. jinak vlaky v půl jezdí ve 21! dneska jsem takovým měla jet, jenže jsem si to neuvědomila, že jede ve 21 a tudíž jsem ho nestihla! no jo, je mi to podobný. naštěstí dneska nejdeme do školy a ta ČVUT je v Pze 1 tak snad to nebudeme hledat dlouho. mám ještě asi čvtrt hodiny čas a tak píšu. nevím co mám psát, ale stejně nemám jinak co dělat.
dneska jsem se probrala ještě než mi zvonil budík a klidně bych už mohla vstávat. ale nechtělo se mi vylézat z tepla :) zdálo se mi zase o kočičkách, jak jsem jednu viděla před nějakým domem, bylo to malinké koťátko a tak jsem za ním šla že si ho pohladím a ono mi běželo naproti ale když jsem ho chytla a mazlila se s ním, už se cukalo.. jenže bylo tak roztomilý, nemohla jsem ho pustit..
ve vlaku se chystám pochopit postupy logaritmických rovnic, dneska poslední hodinu píšem a i když nejsme ve škole, tu písemku stihneme a napíšem si jí.
no nic, nemám o čem psát. tak si užijte pátek a víkend, dneska se tu určitě neukážu, zítra možná, v neděli určitě.

KINO ZA 50,- kdo se přidá?

22. ledna 2009 v 16:55 | skleníková kytička |  words about life
dneska jsem ze školy jela dost brzy, z čehož mám radost, jsem v dobré náladě a celkem nic mi
nechybí :) ještě ráno jsem v sobě pociťovala podivné pocity, které ve mně vyvolávala část knihy, kdy se Jake s Crystal rozešel kvůli její utajené skandální minulosti, která najednou vyšla najevo. bylo mi jí tak líto, jak se trápila a dlouho jako by ten život ani nežila. ale už jsou zase spolu, tak je to lepší a já jsem klidnější.. ^^ mimo to i blížící se nebezpečí testu z ČJ, který stejně opět neznámkovala. to je jedině dobře.
váhala jsem, jestli po škole čekat 2 hodiny, než skončí Jára, ale řekl mi ať nečekám, tak jsem tedy jela domů. sice bych byla raději s ním, ale jsem ráda, že jsem doma dřív, jsem doma sama (možná je doma tatík ale spí), je tu ticho a klídek, úžasné. už se těším na zítřek, zítra si to vynahradíme, budeme spolu téměř celý den a potom i celou sobotu, takže se těším :)
a jak vypadá plán program zítřejšího dne? dopoledne od 10- 12 jdeme na den otevřených dveří na ČVUT. ani by mě nenapadlo o té škole uvažovat, to je klučičí škola, technická, ale když už tam jdou, tak se tam půjdu podívat taky. zabiju den, nebudu se nervovat ve škole, jen si půjdu poslední hodinu napst test z matiky. a v ideálním případě bych ho měla zvládnout na dvojku. tak mi držte pevně palce. v půl druhé pojedeme s Járou domů, připravím se na večer. jdeme do kina na YES MAN. těším se na to, prý je to super komedie. měli jsme 6 lístků za 50,- a sehnali jsme s Járou i 4 další lidi, jenže dva odpadli a tak jsou dvě místa volná. kdo by šel?? není to vtip, normálně mi napište a jde se. od 18ti na Flóře. anebo kdo mě tam chcete potkat, tak víte, kde v kolik budu, i když si myslím, že po tom zdaleka nikdo z vás netouží ^^
a po kině hurá do THE PUBu. je to kdesi u Staromáku. mentos rezervoval stůl v nekuřácký části, tak aspoň jedno pozitivum. nemám moc peněz a tak to ani nemám v plánu tento večer nějak významně zapít. budu se snažit si to aspoň trochu užít.

p.s. dejte vědět s tím kinem :)I HATE THIS PART

21. ledna 2009 v 22:13 | skleníková kytička |  best MUSIC

docela jsem si v poslední době tenhle song oblíbila. líbí se mi i ten videoklip, i když jsem ho neviděla celý, ale to musím smozřejmě hned napravit :)
Pussycat dolls jsou skvělé a jak jsem Nicole nikdy nemusela, přišla mi jako namyšlená fiflena, ale teď jí docela můžu, nevěřím jí tu nafoukanou image prostě :) fakt jí žeru!
ten vlk v tom klipu, je nádhernej, fakt úžasnej. v textu si všiměte proložené části, ta se mi na tý písničce líbí nejvíc.

I HAVE A PROBLEM

21. ledna 2009 v 18:05 | skleníková kytička |  words about life
dneska jsem vám lidi zašla o dvouhodinovku volna do ZARY a tam jsem se poohlížela po minisukních a objevila jsem tam jednu fakt stylovou, za 400, fakt jí chci. to je příšerný pocit, dívat
se na ty super hadry a říkat si, jak bych to všechno chtěla ale nemám momentálně ani na jeden jedinej kousek. až peníze seženu, bude moje! tedy pokud se do ní vejdu. po všerejším pohledu do zrcadla, když jsem si oblíkla ty minišaty, tak jsem se zase trochu přestala mít ráda. snad to brzy přejde. musím se naladit na optimistickou vlnu. žádné negativní věci, žádné problémy, žádné neshody, všechno je super a já jsem happy :) ...
o zítřejších písemkách se ani nebudu zmiňovat, o učení vůbec, nemám náladu. jsem unavená, dneska když nám o dopravu profesorka četla jakýsi dlouhatánský článek o nějakým extra luxusním a vybaveném letadle, ležela jsem na lavici a doopravdy usínala, probudila jsem se vždycky když se někdo začal smát nebo tak. jsem dead. musím to dospat, ale asi až zítra.
v pátek jde Jarouš s klukama podívat se na ČVUT (další vysoká škola), na což jsem jaksi docela zapomněla, připomněl mi to dneska Roman, který o tom začal mluvit a nejspíš se tam půjdem s lidma ze třídy taky podívat. proč sedět ve škole? přijdeme si jen na poslední hodinu napst písemku z matiky (na kterou se budem muset dobře naučit).
v pátek večer potom jdeme do kina v 6ti lidech (to se mi v životě nestalo, že bych šla do kina s tolika lidma, kromě školy :)) a hned na to hurá do nějakýho baru nebo hospody, nevím, co kluci vymysleli. každopádně se tam už tak moc netěším. mám z toho zase divnej pocit. ale půjdu, protože to moje zlato chce a já nebudu odmlouvat. chci být s ním. pokud se budou všichni chovat normálně, tak to snad vydržím i s tou bandou. moc ráda bych se těšila, že se pobavím a tak.. ale..
měla bych být ráda za každou chvíli s ním. možná jsem si ty chvíle vždycky neužívala naplno, nepodnikali jsme co nejlepší akce, možná jsme se každej druhej víkend váleli doma.. teď zjišťju, že takových chvil, kterých jsme mohli využít pro lepší zábavu, už bude míň a míň, a nakonec jich bude jen tak málo.. ani si to nedokážu představit. možná o prázdninách ještě budeme spolu víc, ale potom.. už teď mi trochu přijde, jako by se mi vzdaloval a mně je smutno.


Hilary and Ashley

20. ledna 2009 v 22:56 | skleníková kytička |  words about life
chci znát váš názor, na Hilary Duff a Ashley Tisdale a to ten, s jakou barvou vlasů jim to podle vás nejvíc sluší? v každé vypadají jinak, ale vždycky zajímavě. pokud chcete znát můj názor, tak podlě mě to Hilary sluší v blond i ve světlejší hnědé, Ashley ale v každopádně v blond.
ještě bych vám tu sem nerjaději dala svoje fotky, jestli lepší blodn, nebo hnědá.. ^^ ale nedám, jelikož v pc žádné nemám. ale každopádně uvažuju opět o tmavší barvě.

POOR GIRL!

20. ledna 2009 v 21:09 | skleníková kytička |  words about life
nejdříve vám děkuju, kteří jste se mi v komentářích snažili pomoci a podržely jste mě, co se týče toho mýho trápení s kámoškama. osobně si myslím, že lepší to nebude. už jednou, v prváku mi ublížily, takže mě to tolik nepřekvapuje a kašlu na ně. nestojí mi za to, nejsou to prostě kamarádky. ve třídě nepovažuju za pravou kamarádku nikoho! možná Šárka. jinak Roman. sice je vypočítavej a často si hrabe nejvýhodnější podmínky pro sebe, ale jako kamarád je dobrej. ze třídy nejlepší. dále bych to neřešila.
dnes, stejně jako včera, do sebe soukám špagety, jen s tím rozdílem, že dnes ne s takovou nechutí, jako včera. ba naopak, dneska jsem vyhladovělá, takže už to mám skoro celé v sobě.
dneska nám odpadly poslední dvě hodiny logistiky, což byla fajn zpráva. poslední hodinu práv jsem si pod lavicí četla CRYSTAL, následující hodinu, kdy jsem čekala až skončí Jára, jsem si četla na chodbě v křesle před ředitelnou ^^ potom jsme šli do Café Passage, což je docela fajn kavárna kousek u školy, kam občas zajdu. jsou tam pohodlný gauče ^^ dali jsme si Latté a zelený jasmínový čaj a tak hodinu jsme poseděli. potom jsme zašli do Palladia (netradičně), kde jsem si chtěla v Tally weijlu vyzkoušet ty sexy mini šaty, jenže jsem v nich vypadala jak dement, byly upnutý a z dost špatného materiálnu, takže jsme je měla obtáhlé podél mého těla a rýsovyl se mi v nich špek na břiše a ne zrovna malej zadek :( jsem byla naštvaná. jedna sukně co jsem si zkusila byla super, brala bych jí, ale mám 15 korun, takže nemám nárok už absolutně na nic, ani na svačinu :( jsem na mizině. a proto jsem se dnes rozhodla, že půjdu pracovat do Hiltonu, kde kamarádka připravuje snídaně, takže si tam zavolám, domluvím si pohovor a normálně budu chodit každou neděli. a hotovo. nebudu čekat, až mi z firmy zavolají, že něco potřebujou. to bych se mohla taky načekat.
co jinak nového? hm.. asi už nic.
jo strašně moc chci jít na Pussycat dolls koncert, ale nemám s kým jít. bude tam i Lady Gaga :´( navíc jsem nikdy na koncertě nebyla. chci vidět Nicole a její postavu v reálný podobě..
jinak už snad nic nového není. kdybyste někdo na ty PCD se mnou šli, byla bych ráda.


angry and more alone

19. ledna 2009 v 19:52 | skleníková kytička |  words about life
přijde mi, že už je aspoň úterý, a vůbec ne teprve pondělí. v knize CRYSTAL jsem už asi na 90. stránce a musím říct, že se děj začíná docela akčně vyvíjet, začátek, kde skupina přocházela konkurzem v soutěži mě moc nebavila, ale teď to vypadá zajímavě.
"objednala" jsem si, že chci k večeři špagety. jsem fakt trubka, věděla jsem, že tomu mekáči neodolám a zajdeme tam, takže jsem se tam přejedla a teď do sebe silou vůle soukám ještě špagety. mám je ráda, měla jsem na ně chuť, ale teď už je to fakt moc.. uff.. snad neprasknu, kdyžtak, vzpomínejte na mě v dobrém ^^
byla jsem dnes v Oriflamu, pro dvě věci pro kámošku. vůbec se mi nechtělo, ale už jí to slibuju asi dva týdny.
v pátek, jak dneska vymysleli kluci od Járy ze třídy, zajdeme někam do baru. abych byla upřímná, nechce se mi s tou bandou nikam jít, abych tam zase byla jen sama holka. vztahy se mezi mnou a klukama od jistých dob změnily a já už s nima tolik netoužím trávit čas, jako kdysi, kdy byli pomalu jediní, s kým jsem se ve škole bavila. to už je pryč. tak jsem začala přemlouvat možné mé kamarádky ze třídy (jestli se těm mrchám dá takhle říkat), jestli by nešly. Tína se vymluvila na to, že jde slavit kámošky narozeniny, Katka, že druhý den ráno v 5 vstává a kamsi jede a Sába, ta nechtěla o bandě kluků ani slyšet.
teď na icq mi napsal mentos:
cau, dohodl jsem na vecer tinu, jetty a mozna sabinu, abychom se vyhnuli tomu, ze bys sla sama..
yetty- tím myslel Katku, říkaj jí YettiKatka. často se na ně za to zlobím, protože s ní mám soucit, občas, jako třeba dnes, mě ale tak štve, že mi to je volný). tahle zpráva mě dost naštvala a taky zklamala. mně řeknou, že ne a když jim napíše ten dementos tak všichni souhlasí? prosim? snažim se bejt dobrá, ale jak sleduju, jako kamarádka jsem jim úplně u řiti a vůbec pro nikoho nemám místo. to jsem fakt tak strašná? takové a podobné věci mě nutí propadat svým chmurným myšlenkám o svých chybách a o své nemožnosti a neschopnosti, začlenit se mezi ostatní, mezi normální svět, kde se lidi mají rádi, váží si jeden druhýho, a nezrazují se. jenže takovej svět jde úplně mimo mě. kamarádi mi šíleně chybí, cítím v sobě to prázdno, když nemám nikoho s podobnými zájmy, s kým bych mohla kdykoliv vyrazit ven a přestat se nudit doma, s kým bych chodila na party, do kina nebo sporotvat.. nikdo to pro mě není :(
nemám dnes vůbe energii na to, něco se učit. ne že by bylo co, ale třeba na češtinu bych se po čtvrt roce mohla podívat. jenže mně se co? NECHCE.
dneska jsem se fakt nějak moc těšila na blog, když teďka mám méně starostí, tak tu teď můžu pobávat déle, což mě těší.
užívejte a mějte se líp než já, byeI LOVE READING

18. ledna 2009 v 19:28 | skleníková kytička |  words about life
tak jsem si do Phy zajela pro CRYSTAL a už jí mám u sebe, čeká jen na to, až se po ní vrhnu a
nepřestanu číst, dokud se mi nebudou zavírat očka. chtěla jsem si číst ve vlaku když jsem jela zpátky domů, ale jela se mnou kámoška Míša, tak jsme kecaly. koupila jsem ještě tatíkovi kalendář s hrady a zámky ČR, to sháněl, takže má radost že jsem to sehnala a taky jsem si koupila v SEPHORA shopu tužku na oči, rozhodovala jsem se mezi stříbrno bílou nebo hnědozlatavou, byla bych tam dlouho než bych se rozhodla, vzala jsem tu první a šla platit. nesnáším když stojím nad zbožím půl hodiny a prodavači nebo security po mně tak blbě koukaj.. nepříjemné. takže jsem se tomu tentokrát chtěla vyhnout. v Tally weijl jsem se koukala po hadrech, mají tam naprosto luxusní mini šatičky, takové černé s červeným, saténové a je tam trochu i jiné látky včetně černé kůže, no fakt sexy! asi 800.. takže, zatím na ně musím zapomenout. líbila se mi i zlevněná černá saténová minisukně, ale měli jen velikost XL, do čehož bych se vešla dvakrát, takže bohužel no. jinak bych jí asi brala.
cvičit se mi dneska vůbec, ale vůbec nechce, ale stejně pak asi budu muset nesmím to flákat. teďka udělám jediné. popadnu CRYSTAL a budu číst. průběžně ale budu i tady. a ještě něco jsem vám chtěla říct. nepište mi, že mám krásný designy, kašlete na to, nemá to cenu ^^ protože já měním tak často, že už vás to musí štvát. ale jinak vám za to samozřejmě děkuju a jsem za to vděčná, že se vám líbí.

CRYSTAL

18. ledna 2009 v 13:26 | skleníková kytička |  words about life
spala jsem až do oběda. ve 12 mě probrala ze snů o dovolené Jarouškova SMSka jestli bych už nechtěla vstávat. no jo, když jsem do půlnoci vzhůru, tak to musím dospat :) opět mě vytáčí pomalý net. chtěla jsem být nápomocná cheerful a poslat jí obrázky které potřebovala do nového designu, jenže můj zpomalený net mi to znemožnil :( ach jo.
venku je sníh a mírně svítí i sluníčko. jak já se těším, až bude růst zelená tráva, budou kvést stromy a sluníčko bude svítit silněji do tváře..
vůbec nevím, co bych dneska podnikla.. napadlo mě, že bych si zajela do Prahy koupit druhou knížku od katie Price. tuším že bude stejně dobrá jako ANGEL.

Neodolatelný literární debut populární modelky Jordan. Zábavný a čtivý příběh ze světa modelingu, plný romantiky a zrádných úskalí slávy. Když Angel objeví modelingová agentura, jednou provždy jí to změní život. Je mladá, krásná a svůdná, proto má všechny předpoklady pro úspěšnou kariéru. Velice rychle se zabydlí ve světě celebrit, bohatství a slávy.
Potom se setká s Mickeym, hlavním zpěvákem chlapecké kapely,
který je sice neodolatelný, ale také
velice nebezpečný. Angel si uvědomí, že stoupající hvězda může stejně rychle i padnout…

druhá její kniha se jmenuje CRYSTAL.

Sexy příběh o vášni a zradě. Crystal je krásná talentovaná a ambiciózní. Celý život snila o tom, že se prosadí jako zpěvačka. Po letech marných pokusů nakonec dostane šanci, když se její skupina přihlásí do soutěžní reality show v televizi. Ale Crystal má tajemství. Zamilovala se do špatného muže a tato chyba ji teď může připravit o všechno - přátelství,
slávu i naději na to, že znovu najde lásku…
Neodolatelný román o hledání pravé lásky od populární britské modelky a televizní moderátorky, která vystupuje ve světě šoubyznysu pod jménem Jordan.

Malá drsňačka mě taky přivedla na nápad, že se pustím do čtení knih Gossip girl, kdysi jsem si chtěla koupit všechny díly, ale to by mohlo vyjít i na nějaké dva tisíce, takže nevím, jak bych to udělala. nerada si půjčuju knihy z knihovny. jsou ohmataný a špinavý, fujky, nemám to ráda prostě.
taky bych docela ráda zajela do Prahy s někým, zašla na kafe a tak, ale otázka je s kým, že.
dobrou zprávou (pro mě) je taky, že jsem zase (nějakou tu desetinu kila^^ ) zhubla. mám 56,7. k mému snu 55 se to ještě zdaleka nepřibližuje, ale kdoví, třeba se to jednou povede. nesnažím se hubnout, nemyslím na to, jen se vědomě snažím nejíst večer, nejíst tučný a nezdravý věci a když si jdu něco koupit k jídlu, sáhnu po ovoci a čisté vodě. že bych zmoudřela?

užijte si poslední víkendový den ;)


~ skleníková kytička


more and more each day...

17. ledna 2009 v 22:03 | skleníková kytička |  words about life
jak si užíváte víkendu? polovina je už za námi, tudíž jsem dnes večer přijela od Jarouška domů. byli jsme spolu v pátek na maturitním plese jeho kámoše, bylo to tam moc fajn, popíjeli jsme tam šampaňské, do tance jsme se nehrnuli, ale nakonec jsme si i párkrát zatancovali. když jsme spolu tancovali na písničku Mandy, jako bych se vznášla v oblacích. bylo to tak krásný.. celý večer jsem měla jakousi divokou náladu, jenže když jsme jeli domů, byli jsme oba už unavení a to bylo teprvě půl jedné. zjišťuju že vůbec nevydržím na takových akcích. kde jsou ty časy kdy jsem mohla flámovat do tří- do pěti a nějaký náznak ospalosti byl v nedohlednu.. no jo, netrénuju a pak to tak dopadá ^^ měla bych s tím něco dělat. fakt, chtělo by to trochu víc party life, jsme pořád zalezlí doma. na nějaké akce se dostaneme jen málokdy. chtěla bych jít pařit s kámoškama, pořádně si zatancovat na diskotéce, jenže s jakýma kámoškama?? to bude ten hlavní problém. zkusím to někdy domluvit s holkama ze třídy. Katka s Tínou by jít pařit mohly. každá by si vzala ještě další kámošky a už by se to nakupilo.. představy.
dnešek jsme strávili doma u televize, koukali jsme na Sabotáž na čt2- Járy oblíbený pořad, dneska to bylo zajímavý, bylo to o jídle, jaké jídlo se hodí k jaké krevní skupině, o vegetariánstní makrobiotický stravě atd. což mě dost zajímá, tak jsem se na to vyjímečně koukla, zatímco se mi vařila v kuchyni rýže k číně ^^. po obědě jsme skoukli Příběh žraloka, film, který nás před rokem a něco spojil, byla to první věc, o který jsme spolu mluvili mimo icq ^^ HEH. potom Jára pustil jiný film a já jsem usnula.
už jsem dva dny necvičila, takže jsem si před chvílí dala jen pár cviků na břicho, jsem už dneska unavená a je pozdě, takže si máknu až zítra. můj sen je mít postavu jako Nicole Scherzinger, ale o tom si asi můžu nechat jenom zdát.. :(
dobrou noc.
i think i love him more and more each day...