Prosinec 2008

good bye 2008!

31. prosince 2008 v 18:49 | skleníková kytička |  words about life
poslední letošní článek a zároveň rozloučení s rokem 2008 si nesmím nechat ujít. není to kdoví jaké loučení, je to jen konec roku. pro mě moc krásného roku, zaláskovaného roku a prožitého co možná nejvíce různorodě. zažili jsme toho společně s Jarouškem mnoho, taky s Katuškou a pár ostatními lidmi. v roce 2008 jsem, věřte nebo ne, psala na 4 různých blozích. byl to můj gr8 blog, z něhož jsem musela odejít kvůli tomu že o něm vědělo příliž mnoho lidí z mého okolí a já si nepřála, aby si články o mém životě četli. o druhém blogu věděl Jára a Káťa. někdy před dvěmi měsíci jsem asi týden psala na blog, kde jsem si psala své jídelníčky, cíle a čekala od toho, že mi to pomůže zhubnout. pomohlo. občas lituju že jsem na něj přestala s prvními úspěchy psát, třeba by se mi povedlo zhubnout na požadovanou cifru než abych to zase nabrala zpátky :) . proč jsem z odešla z druhého blogu a převlékla se za skleníkovou kytičku sama nevím, možná proto, že jsem chtěla něco nového, nový začátek, nový prostor pro psaní a být někým novým. jsem ráda, že si mě někteří oblíbili, získala jsem dost nových blogových kámošek, za což jsem moc ráda! jako sklníková kytička už tu pro vás zůstanu, neříkám na vždy, ale nejspíše na dost dlouho, protože mě psaní článků a psaní si s vámi moc moc baví!


popíjím šampáňo s jahodami a za hodinu, jak jsem zjistila, nám jede poslední vlak do Prahy (chtěli jsme jet až v 22h., ještě, že jsem se podívala jestli doopravdy jede, protože nejede a my bysme zkejsli doma! ještě že jsem se začala připravovat už asi v 17h XD) poslední možnost, jak si užít zábavu a jak oslavit s mnoha lidmi Nový rok 2009.
jak už jsem se zmiňovala, razíme do KARLOVÝCH LÁZNÍ. kámoška Míša s jejím boye Pavlem už nás tam budou čekat, okolo půl šesté ráno se chystáme přijet domů, Míša s Pavlem pár hodinek po nás a spí tu u nás v obýváku :)
venku je to samá petarda a nejspíš i ohňostroje (nekoukám z okna, nevím)
mno nic, jdu si vychutnat ty jahůdky nacucaný šampaňským a v příštím roce se vrátím a těším se, až napíšu první článek. co možná nejlépe oslavte Silvestra, užijte si to a moc se nezkalte XD

~skleníková kytička

rok 2009. i want...

30. prosince 2008 v 10:00 | skleníková kytička |  words about life
chci se změnit. změnit pár svých vlastností. být méně histerická, být méně tvrdohlavá a umíněná. chci být méně hádavá. chci být méně žárlivá.
chci být více tolerantní, milá a rozdávat více úsměvů. chci být lepším člověkem pro mé okolí. aby jim se mnou bylo příjemně a trávili se mnou své chvíle raději.
chci být úspěšná. chci se naučit šetřit a s penězi dobře nakládat. chci být pořádná, mít ve svých věcech jasno a přehled. chci si dokázat po sobě uklízet. chci doma pomáhat. nechci být líná. nechci věci dělat na poslední chvíli. nechci upředňostňovat zábavu před povinnostmi. chci získat pevnou vůli a něco dokázat.
chci si užívat život. chci si užívat každého dne, každé hodiny i minuty naplno, s úsměvem na tváři. chci si plnit sny.
chci navštívit mnoho míst různých zemí Evropy. chci tvořit fotky těchto míst, abych si navždy uchovala vzpomínky. chci se naučit dokonale anglicky. chci poznávat nové lidi. chci být více komunikativní. více společenská. více energická. více žádaná. chci aby se se mnou lidi nenudili. chci zůstat originální a svá.
vše záleží jen a pouze na mně. jak si to udělám, tak to budu mít. můžu být úspěšná, můžu být pořádná, můžu se pokusit se změnit. vlastnosti se kterými jsem se už narodila ze mě jen tak nevystoupí, ale můžu se naučit je ovládat a nakládat s nimi tak, aby to neškodilo mně ani ostatním. je to jen o mé touze, motivaci a vůli. dokážu alespoň něco z toho? splní se mi alespoň něco málo?


poslušně hlásím že ještě žiju ^^

29. prosince 2008 v 10:44 | skleníková kytička |  words about life
po dvou dnech úplné neaktivity se ozývám. užívám si druhé poloviny prázdnin s Jarouškem a tak
není čas dostat se na pc. včera jsme si udělali filmový den, koukali jsme od rána do večera na filmy. oprášili jsme staré VHS kazety ^^, shlídli jsme 5. element, Purpurové řeky, Pidilidi, Jumanji, večer jsme se podívali na Přátelé, hned na to na Karlíka a továrnu na čokoládu a pak jsme šli spát.
dneska se chystáme do aqapalace v Průhonicích. budem tam nejspíš celej den, nebo alespoň do té doby, než se tam v té vodě rozpustíme XD
mno a víte, co jsme dostala k Vánocům do Jarouška?? lístek na výstavu Leonarda da Vinciho a stříbrnej prstýnek.. krásný že? to byly parádní Vánoce :) k tomu jsme si dali Lambrusco.
no nic nebudu se tu rozepisovat, jen jsem chtěla o sobě dát vědět, že žiju a že se mám dobře.. na obíhání blogů nemám čas takže vám to vynahradím někdy po prázdninách.. tak se na mě nezlobte.. papa mějte se a užívejte ;)


jedu domůůůůů ^^

26. prosince 2008 v 21:51 | skleníková kytička |  words about life
ráda bych vám napsala nějaký článek, ale mám z toho trochu obavy. jedno a půl piva a já tu nechci kecat nějaké nesmysly. a abyste si nemysleli že furt jenom piju, to ne. jsem na Moravě. a co myslíte, že se tu dá dělat.. je tu jen málo možností.. ^^
zítra ve 4 vstávám, v 5 odjíždím. jak už jsem psala.
chystám se si v Brně koupit novou čepici. venku je zima jako v ruské pohádce a já nechci aby mi zmrzly ouška ^^
joo a vybírám si nový foun. nejspíš Nokii 5310. ale ne s tím červeným okrajem. bratránek má celý černý a ten je docela ok :)
Zobrazit ve větším rozlišení produkt Mobilní telefon GSM Nokia 5310 XpressMusic.
no ještě chvilku počkám, ale tenhle by šel. je tam 3000 minut na hudbu. co si přát víc. designově není takový jaký bych si ho představovala, ale ujde :) a je jen za 4 litry. mno takže.. maybe někdy v příštích týdnech bude můj :)
já už končím děcka mějte se tu hezky a pokud mi někdy dovolí Jaroušek jít na blog tak já něco čmárnu ať vám není moc smutno ^^

už zítráááá juhůůů ^^

26. prosince 2008 v 12:52 | skleníková kytička |  words about life
fialová forever. jinak děkuji za tu kupu commentů, nechápu, kde se berou takhle ve velkém, ale asi nejsem sama.. :)
jinak dneska vám doopravy nenapíšu nic co by mělo nějaký hlubší smysl, protože mi to dnes moc nemyslí. ještě před nějakými dvanácti hodinami jsem se sklenkou beefeetra s tonikem a se svým bratránkem ocitla na diskotéce, na kterou jsme vůbec neměli jít a já tam ani nechtěla! ale nikdo se mě neptal. přijeli tam později i známí tak jsem se s nima chvilku bavila ale jinak tam nebylo
moc lidí takže jsme asi za půl hodiny, kdy Kuba všechny postříkal šampáněm odebrali taxíkem pryč. myslela jsem, že už konečně domů. jenže omyl. Kubík měl hlad takže ještě do jednoho baru. objednal nám oboum česnečku a pikantule. nechtěl mi vysvětlit co to je, takže to vysvětlím aspoň já vím. prostě americké brambory, kuřecí maso v jakési sýrové omáčce nebo v čem. celý to jídlo bylo vynikající, ale moje chuťové buňky už nevnímaly. takže jsem se nacpala, ani jsem to nedojedla a jeli jsme konečně domů. mamka na nás celou dobu čekala, no nadšená z našeho stavu nebyla. dala jsem sprchu, vyčistila zuby, odlíčila se a zapadla do postele. v průběhu noci jsem vypila litrovou láhev multivitaminu, měla jsem fut strašnou žízeň XD a aby toho nebylo málo, zdály se mi brutální sny (POZOR! nečtěte pokud jste slabší povahy!!!) o tom, jak jsem si uřezala nad kotníkem půlku nohy a ten dolní konec mi vlál a já viděla dovnitř nohy, která byla jakási vydlabaná a bylo tam maso no fuuj!
a taky jsem měla jezdit jakési závody v motokárách.. ^^
jsem po obědě. měli jsme ražniči (pro ty kdo nezná- maso napíchané na kovové tyčce ^^) už jsem přes Vánoce ztloustla kilo! no konec :(
dnesa už zajdu jen na Ámu s holkama odpoledne, než pojedou na disko na Merlin. já nikam nejedu, protože v sobotu v 5 už mi jede autobus do Brna, kde se MOŽNÁ, ale fakt jenom možná potkám s Romiskou, pokud se mě nebude bát a pak hurá do Prahy a domů. těším se na Jarouška, moc moc moc ^^ až mu dám pusinku a obejmu ho, ach ju, stýská se mi, ale UŽ zítra budeme spolu, celý následující týden :) rozhodli jsme se na Silvestra jít do KARLOVÝCH LÁZNÍ. nakonec ano. zítra si to jdeme zaplatit. snad to bude dobrý :) jinak máme v plánu taky aqacentrum v Praze. a taky jsem si vymyslela, že si nechám píchnout ucho, druhou dirku. tak to bude action ^^day after Christmas. little bit borring.

25. prosince 2008 v 12:39 | skleníková kytička |  words about life
a je to za námi. ten jeden den, ten jeden večer, na který jsme v posledních měsících myseli čím dál
více, čím více se to blížilo. jeden večer a už je to za námi. doufám, že jste všichni spokojeni, že jste si letošní Vánoce užili a budete na ně vzpomínat. vy, kteří nejste tolik spokojeni, nezoufejte, snad to příště bude lepší :) jedny nevydařené Vánoce vás přeci nerozhodí, takže, stay cool ;)
snížek se venku stále drží. není ho mnoho, ale bílá pokrývka zajišťuje mnohem hezčí pohled z okna na přírodu a dokazuje, že je ZIMA. ještě včera dopoledne to byl podzim, dneska dopoldne už to byla zima.
hraju si s kocourem. ho fakt žeru! je úžasnej. hraje si tu s ozdobami za stromeček, s takovými těmi zlatými a jinak barevnými třísněmi co visí na větvích anebo spadly pod stromeček. kocour z nich má Vánoce. mlsoň vždycky uteče do kuchyně, pak za mnou ale zase přijde, aby mě mohl škrábat. už moc nekouše, spíš si hraje s tkaničkama a s těma ozdůbkama :) je boží.
já jsem se pustila do jedné z nových knih. zvolila jsem ZLACENOU PEČEŤ. doufám že jen ten začátek je takovej totálně zmatenej. trochu nechápu, ale snad pochopím.

to o těch designech, že budu mít každý minimálně týden, beru zpět. a klidně si o mně myslete že jsem fakt divná, protože já jsem XD jsem designofil XD a taky chipsofil (stejně jako Kostěj, můj kámo z Kytlic, tohle jediný máme spoelčnýho. milujem chipsy!) ^^

kapr snězen, dárečky rozbaleny, spokojenost na místě :)

24. prosince 2008 v 19:25 | skleníková kytička |  words about life
venku brutáně sněží! kdo by to byl řekl, že do Vánoc nespadne ani vločka a na Štedrý den začne sněžit ve velkém.. úžasné. pohled ven z okna je vážně kouzelný :) to jsou opravdové Vánoce. nebyla jsem jedna z těch, kteří brečeli že to jsou na prd Vánoce bez sněhu, ale beztak je to mnohem lepší se sněhem, takže z toho vyplývá, že moje letošní Vánoce jsou dokonalé.
sedím si v novém, úžasně teplém, chlupaťoučkém župánku před televizí a koukám na moz nejoblíbenější pohádku- BYL JEDNOU JEDEN KRÁL. miluju tu pohádku. je opravdově pohádková a vtipná :) ta dokonalost je hlavně v tom, že je stará. ty novodobé pohádky mi doopravdy neříkají nic.


a co jsem dostala pod stromeček mimo županu? ačkoliv dárečků rok od roka ubývá a hromádky jsou menší, mně to menší radost nedělá. ba naopak. nepotřebuju kupu dárků. stačí pár. a nemůžu říct, že jsem jich dostala pár.
tři knihy. od mamky ANGEL od Katie Price o modelingu. na tu se těším, tu budu číst doma. LABYRINT RŮŽE od Tatiany Hardierové a třetí knihu od babičky ZLACENÁ PEČEŤ od Jamese Twininga. poslední kniha mě překvapila, je docela zajímavá, o jakémsi ukradeném obrazu z Louvru.. hmm, to se na ní těším :) nevím kterou knihou začnu.. ^^
dále jsem dostala 2 pyžamka, jedno s kocourem ^^ hih. pak CAT DELUXE voňavku- klasika :) a taky PARADISE, miluju tu vůni! je úžasná, květinová. pak jsem dostala velký gumový balon, takový ten jak se na něm cvičí, já ho budu používat v pokojíčku místo židle, abych si neničila záda, když už tam prosedím denně takovou dobu.
pak jsem dostala svetřík, super z Reserved, co jsem si vybrala, kozačky z Humanicu.. no a 1000ovku a už nevím lidi, jo ještě pěnu a žiletky abych byla dokonale hlaďoučká :) super!
no takže tak. to by byly dárky.
úžasný večer :) dneska jsem chtěla jít s bandou na Ámu, ale kašlu na to. dám spršku, oholím si nožky, obleču si nové pyžámko a župan a budu u televize.
napište všichni, co jste hezkého dostali a jak jste si to užili, jsem zvědavá.

christmas all around us!

24. prosince 2008 v 13:19 | skleníková kytička |  words about life
tak co děcka, jak to u vás vypadá?? co děláte? nečekala jsem že dneska bude někdo na netu, přesto jsem se k předešlému článku dočkala spoustu komentářů, děkujuu <3
u nás je vskutku vánoční atmosféra, kterou tvoří hlavně náš smrček, který ještě není ani ozdobený. ale krásně voní. v televizi dávají jakousi starou pohádku, tak jí tu mám jako zvukovou kulisu.
bramborovej salátek už se chladí na chodbě :)
venku lehce chumelí. ale už je to jedno, závěje sněhu tam nejsou takže nějaké chumelení to nezachrání ^^
odpoledne zajdeme na hřbitov, zapálit dědovi další svíčky. co se mi dneska zase zdálo, raději psát nebudu, nebudu si tím dnes kazit náladu. ale už toho mám doopravdy dost takových snů! :( už dost, prosím!
užívejte si dnešního dne, vychutnávejte si každou chvilku, buďte v klidu, nehádejte se, nebuDte na sebe zlí, mějte se rádi a těšte se na večer, na kapříka a salátek a potom dááárečky :) já se teda těším!

http://www.cherrybam.com/graphics/holidays-christmas/xmastime.png
včera jsem se koukala na filmík, Láska nebeská.. dobrej film, takových známých herců pohromadě tam hrálo :)
I feel it in my fingers, I feel it in my toes, Christmas all around me, and so the feeling grows :)

myspace nebo facebook?

23. prosince 2008 v 22:03 | skleníková kytička |  words about life
pochybuju o tom, že někdo z vás nikdy neslyšel o těchto dvou internetových profilech. MYSPACE a FACEBOOK. Katuška si založila facebook a teď mě nabádá, ať si ho taky založím. no ale já nevím, jaký by to mělo smysl. mám profil na lidech a na libku a ani na jeden nechodím téměř nikdy, nepřidávám fotky, nepíšu si s lidma, nic.
zvažuju, k čemu by mi bylo založení facebooku a když už něco nového zakládat, co z těchto dvou je lepší? někdo miluje myspace, kámošky mají facebook.. nakonec nezaložím ani jeden a bude to vyřešené XD oba dva rozhodně zakládat nebudu, to už by toho na mě bylo moc a bylo by to zbytečný. tak co myslíte? co byste mi poradili?

http://www.freeglitters.com/pagegraphics/112.gif

very merry x-mas!

23. prosince 2008 v 13:13 | skleníková kytička |  words about life
lidičkové, vám, kdo se zítra nedostanete na počítač nebo tu nebudete ani dnes později, tak..

..vám všem přeju very merry x-mas!!!!

užijte si Vánoce, užijte si svátky, užijte si dárečky, které dostanete a pokud nedostanete takové, které jste si příli, nesmutněte, třeba je dostanete příště :) mějte se krásně a užívejte!
já tady dneska ještě budu, zítra taky. i když mamka mi chce zabalit notebook jako předčasý dárek a dát mi ho pod stromeček zabalený, prej ze srandy.. no to teda neni moc vtipný, nedokážu se přetvařovat a pak dělat že jsem nadšená a hrát že jsem happy když jsem byla happy už asi před měsícem kdy jsem ho dostala a směla využívat :)
a ještě bych pro vás měla jeden odkaz na blog B-girl, která je se svým blogem v začátcích, tak k ní chci malinko nahnat lidi. má hezunkej blog a zrovna se o ní můžete dovedět víc, když se zeptáte :)
jinak pokud chcete něco více vědět o mně, tak se zeptejte TU

enjoy


miluju luxus, který nemám

23. prosince 2008 v 1:28 | skleníková kytička |  words about life
já musím být nějaká divná. fakt, víte co, stále se přesvědčuju o tom, že mám na elektronické výrobky špatný vliv. příkladem je můj notebook. právě jsem se ho tu pokoušela asi půl hodiny zapnout, několikrát jsem ho vypla a zapla, nešel za žádnou cenu zapnout. nejdřív se to milion hodin načítalo, pak to hledalo nějaké chyby a nic. vypla jsem to, kašlala na to a mezi tím, než přijela mamka, jsem si tu v klídečku pilovala nehtíky (novým skleněným pilníkem od tety ^^).
přišla mamka a já jí říkám, že mi nejde zapnout notebook. že to je tím, že u něj sedím já. ať to jde zkusit ona. a taky že ano, jen co to zkusila, hned se noťas zapnul. ach jo, nemá mě rád.

nedalo mi to trávit prázdniny vysedáváním po celé dny doma na zadečku u pc a rozhodla jsem se jít s Eulí ven, šlo se k Pavlínce. jelikož jsem zdržovala, šlo se až v půl deváté ^^. po cestě jsme si s Eu povídaly, smály jsme se, vzpomínaly jsme na naše zážitky a docela jsme se zasmály.
když jsme přišly k Pavlínce (má 5 sourozenců a zítra se má narodit 6. ^^ mazééc ne?!), bylo tam dost lidí a koukali na mega velkou plazmovku. chvilku jsme poseděli. Eu se těšila, že budem pít a říkala mi jak jí chutná Havana a tak jsem si trošku dala, že když mi to nebude chutnat tak jí to dám. nechutnalo ^^ ona to ale nechtěla. tvářila se divně a po celý večer se nebavila a ani nesmála. dost zvláštní, a ačkoliv jsem se jí dvakrát ptala co je a ona že nic, tak jsem nechápala, co se stalo.. :(
vyrazili jsme na ÁMU (bar, pro ty neznalce co neznají Ameriku ^^). tak nebylo kde sednout, tak jsme šli k Heblovi, tam taky narváno a nakonec jsme zašli do Tip sportu, kde místo bylo. pro ostatní ale příliš snobské a takové asi moc kulturní. oni mají raději zakouřenou ÁMU kde je to samý zewl a ožralec. toto začínám mírně něchápat.
dříve jsem s nima byla tak ráda, že jsem se mezi nima cítila nejlíp, lidi z Prahy mi přišli oproti nim úplně mimo. a teď, začíná být všechno jinak. tady je to samá pi*a sem a pi*a tam, jenom se chlastá a ten jejich humor jde nějak mimo mě. myslím, že je to o zvyku. kdybych tu byla dva měsíce, přizpůsobila bych se. ale mně se tohle nelíbí. jsou to fajn lidi, je s nima prdel a na pokec taky ok, ale tahle kultura se mi nezamlouvá.
změnila jsem se. za poslední rok jsem jiná, cítím to na sobě. objevila jsem životní luxus, který se jen ztěží získává. ale člověk se může cítit dobře a mít luxusní věci rád, i když je nemá a dopřát si je může jen málokdy. a to já dělám. klidně utratím peníze za drahou kabelku, boty, nebo si dám drahý kafe, zaplatím majlant u kadeřnice.. proč ne. líbí se mi takhle žít i když vím, že jsou tací, kteří takové věci berou za normální a běžné a klidně si můžou dopřát i lepší. jednou bych to taky tak chtěla mít.
jediné, čemu se chci vyhnout je jedna vlastnost- nechci být nikdy namyšlená a nechci se povyšovat. občas se mi zdá že se cítím být někým větším než jsem kdysi bývávala a mám se ráda, ale.. možná to je dobře. člověk by sám sebe měl mít rád.
taková Pavlínka. mají velký dům ve vilové čtvrti, skvěle vybavený a ona nosí hadříky tak skvěle in, že si my ostatní můžem nechat zdát. takových lidí je víc. je to třeba mentos, Radek, můj šéf, pár mých spolužků.. občas se mezi tkaovými lidmi a společnostmi vyskytnu a cítím se skvěle. cítím se jako oni, přestože když se kouknu na sebe a na ně, vidím podstatný rozdíl.
proto se musíme pořádně učit a následovně usilovat o co nejlepší postavení, abychom se jednou taky měli tak luxusně. to je můj tajný sen. i když prachy nejsou všechno, jsou HODNĚ!

odpovědi na vaše otázky

22. prosince 2008 v 17:42 | skleníková kytička |  words about life
odpovědi na vaše otázky:

R.C

*Jaké vlastnosti si u člověka vážíš?- věrnosti
*Kde bydlíš? (Kraj,město,pokud to teda není prosti tvé vůli)- bydlím u Prahy
*Oblíbená skupina nabo zpěvák a zpěvačka- miluju Avril Lavigne, Ashley Tisdale, Ashlee Simpson, Hilary Duff, tyhle nejvíc, jinak poslouchám snad všechno, nejvíc asi takový ty běžný rádiový hitovky, mám ráda Katy Perry, PCD, BEP, Rihannu a mnoho dalších :) hudbu miluju!
*Jak dlouho bloguješ?- myslím že od 14ti, bude to 4 roky
*Tvůj nejlepší blogový přítel?- těžko říct, nemám s nikým vyjímečně blízký vztah, mám spoustu oblíbených, je tu několik holek tkeré mám ráda, ale kterou nejradši, to zatím nedokážu říct.
*Kolik ti je- je mi 17, v březnu 18

OTÁZKY, ptejte se, na co chcete..

22. prosince 2008 v 13:24 | skleníková kytička |  words about life
jelikož se šíleně nudím a nevím už co by, tak jsem se nechala inspirovat mnohými z vás ostatních a zakldám tu ústředu dotazů na mou osobu. někteří o mě už něco víte, možná byste se chtěli dovědět něco víc, někdo mě neznáte vůbec a proto teď máte možnost se na cokoliv zeptat.
takže prosím..
.. NĚJAKÉ DOTAZY??

Nonnetta

22. prosince 2008 v 9:57 | skleníková kytička |  deviantart.com
nejdříve vám chci poděkovat za tu spoustu komentářů :) moc mě to těší!

co je nového a co se děje vám nenapíšu, protože se neděje nic. do Vánoc bývají 2 dny. ve prádelce ve vaně nám plavou 4 kapři (z toho jeden je náš, ostatní pro horní patro kde bydlí bratránci, teta a strýc). stromeček budeme zdobit zítra.
kocour je nevděčník! už na něj peču, vždycky ho tak hezky hladím a jen co zaslechne z kuchyně jak se otevře nějaká skříňka nebo lednice tak už zdrhá ke zdroji jídla! :/

s objednávkami v ORIFLAMU jsem na tom dost bídně. mám asi tak tři lidi včetně sebe! to je k pláči. takže se dneska, případně zítra vydám ven a budu se domáhat holek nebo jejich příbuzných, aby si něco objednali. jinak nesplním svůj limit bodů a jsem co? jsem háji! červená kosmetická taška by mi nechyběla, ale stejně. byla by to ostuda.

kukněte, na krásné obrázky, který jsem vám sem posbírala z deváče :)počet: 14
comment: úžasné obrázky :)

blog, články, úvahy, život, depky, radosti a starosti...

21. prosince 2008 v 17:41 | skleníková kytička |  words about life
při cestě do Písku jsme se s Michalem bavili a nějak jsme došli k tématu deníčky a psaní deníčků, řekla jsem mu že deníček píšu jen občas, že mám svůj blog, taky jsem mu řekla že adresu nikomu nedávám a nikdo o něm neví, teda ví, ale neví adresu :) říkala jsem mu, že mě baví psát, že ráda čtu články ostatních. je strašně zvědavej takže se stále vyptával, CO tam tak píšu, CO tam píší ostatní.
co píšu.. píšu úryvky ze svého života, občas píšu úvahy, nad životem, nad tím, jak čas utíká, nad láskou.. že čas utíká? jemu to přišlo div ne směšné, nebo se mi to alespoň zdálo. ale co on může vědět. žije v jiném světě a o psaní článků a o filozofování nad životem nemá ani páru. si myslím.
co píší ostatí.. někteří píší stále o tom, jakou mají depresivní náladu, jak se mají špatně, mají špatný život, že je jejich život k ničemu, všechno je na h.... ptal se, proč? proč jsou lidi v mém věku zdeptaní svým vlastním životem? co je toho příčinou? snad nešťastné lásky, snad nedostatek přátel, nebo špatné vztahy v rodině.. kdo ví? každý má asi jiný důvod. někoho možná jen smetla emo vlna a sami ani neví, proč jsou smutní, ale jsou a žijou tak. nebo už jste se z emo stylu vzpamatovali? :) ne, nebudu si tu z toho dělat srandu a ani to nemám v úmyslu. zajímalo by mě jen, CO je u těch ztrápených lidí tím problémem, že už to nezvládají, jen předstírají radost a smích, a přitom pravdou je že mají depkoidní náladu.. občas to nechápu. já jsem se podbně cítila když mi umřel děda, ale že bych s touto náladou a s černým pohledem na všechny pohledy života měla žít den co den, to si nedokážu představit. osobně se raději bavím, mám dobrou náladu už jen třeba z poslechu oblíbené hudby, konverzace s osůbkou kterou mám ráda nebo trávení času na notebooku :) . občas mluvím jako pesimista, ale mnohem raději mám optimismus a barevný pohled na svět :)
co si o tomto myslíte? jak to všechno vidíte a jaký na to máte názor? je fakt, že na blogu takových lidí najdete dost. člověk by jim rád svým komentářem pomohl, ale podle některých to ani nemáme zkoušet, nemá to smysl a nepomohlo by to.


vanilkové rohlíčky a deviantart.com :)

21. prosince 2008 v 15:54 | skleníková kytička |  deviantart.com
to je poprvé, co mamka peče cukroví. vanilkové rohlíčky. nejlepší, co může být. nikdo nedělá tak dobré jako mamka. vždycky se jich všichni mohli užrat :) a teď se tu line vůně rohlíčků z trouby po celém bytě. úžasné doladění vánoční atmosféry.
ano zase nový design. kdo viděl ten který jsem tvořila dnes dopoledne, asi si už vážně musí mlátit do hlavy, PROČ pořád měním.. ale mně dokud něco stoprocentně nevyhovuje, tak nejsem spokojená. a tentokrát jsem, stoprocentně. nechám ho tady dlouho.
našla jsem na deviantartu skvělé obrázky a tak se tu o ně s vámi ráda podělím :)


počet: 12
theluckynine

and so this is Christmas

21. prosince 2008 v 11:48 | skleníková kytička |  words about life

hi guys
prázdniny. už jen to slovo je úžasné, že? nebuďme naštvaní, že není sníh, buďme rádi, že se nemusíme každé ráno vláčet do té děsné budovy, co se jí říká škola, kde nás hodinu co hodinu nudí jiný profesor a zpátky domů se doplazíme pozdě odpoledne kdy už je tma.
chtěli byste tam teď být? já ne. lepší je sedět si s kafíkem u noťasu ještě v pyžamu, které mi mimochodem zašpinil kocour, který přišel zrovna z venku a klidně se po mně prošel, aniž by si předtím utřel packy.. ^^ potvůrka jedna.

immem stále nefunguje. to je zoufalost. chtěla jsem sem dát písničku od Johna Lennona, kterou hráli předevčírem na té akci. při shlédnut videa s dětmi které zažily válku a vnímá textu jsem se docela rozesmutnila a uvědomovala si, jak se vlastně máme dobře. nedokážeme si představit co ty děti v jiných částech světa zažívají, když nemají vůbec nic a sotva se drží při životě. měli bychom si přestat stěžovat na hrozný život. občas je to těžké, ale ONI to mají mnohem těžší.

smutné téma.. snad raději zpět k tomu veselejšímu. máte rádi Vánoce? a Ježíška? tak se připojte a zapište se do petice... :)


Santa Clause? prosim?? ten amík že nám mánosit dárečky?? néééé! my chcem Ježíška. že ju? kdo souhlasí, může se podepsat v petici zde: zachrantejeziska.cz
nalezeno u H.a.n.n.y:) díkys


hard work :)

20. prosince 2008 v 19:38 | skleníková kytička |  words about life
ach ta moje naivita. v autobuse Student Agency, který nás vezl do Brna, jsem si zapla notebook s nadějí, že tam půjde net. ale jo, šel. ale když jsem dopsala článek a chtěla ho zveřejnit, sigál byl fuč a článek se co? nezveřejnil. i když.. nestál moc za nic.
včera jsem byla v Písku. jo jo, v Písku a slavili jsme tam Silvestra. ne fakt nejsem magor, byl to večírek pro jakousi dělnickou firmu a já tam opět dělala hostesku. stála jsem u dveří, rozdávala, konflety, frkačky a silvestrovské čepice. po dvou hodinách jsem už čekání na nejvtší opozdilce vzdala a šla se "bavit". no, zábava to byla, na koukání fajn, ale bohužel jsem se do zábavy moc nezapojovala. při soutěžích jsem asistovala, předávala ceny, mohla jsme jíst a pít co tam bylo. jídlu jsem se spíše vyhýbala, vínko jsem si dala. po třech skleničkách už mi to předávání cen trošku dělalo problém, ale cajk XD
marně jsem čekala, že pro mě někdo z bossů přijde a vyzve mě tancovat, ale nestalo se. tss, prý netancujou, jen vyjímečně. FÁÁÁJN! když jzačali hrát songy od Abby, nechala jsem se zlákat opilými zjevy a na parketě jsem je totálně ignorovala.. šlo jenom o to, aby to nevypadalo jako že tancuju sama. jinak jsem se na ty ksichty dívat nemohla. to nešlo XD
k půlnoci jsme si s pár lidma připila šampáněm, neuvědomila jsme si, že bossové řídí a chtěla jsem bejt hodná tak jsme jim přinesla skleničky se sektem.. a tak cucli si a položili na stůl.
konec byl asi v půl třetí, ve čtvrt na pět jsme dojeli dom. spala jsem asi 3 hodiny, než jsme s mamkou vstávaly na cestu k babičce.
tak jsem zase tady na Moravě. píšu stručně, musím se jít oblékat, razím s bandou na Ámu, juhůů, nebyla jsme tam věky! naposled před týdnem, půl hodiny jen s Karlosem, s náladou pod psa. takže to nepočítám. chci se bavit. nejsem si jístá, jestli se bavit budu, jsem dead. v autobuse jsem pospávala, ale každopádně se těším, až tu předešlou noc pořádně dospím.
zítra se vrhnu konečně na vaše blogy :)
těším se. buďte online.


HUNGRY

18. prosince 2008 v 15:50 | skleníková kytička |  words about life
tak jsem se po 22 hodinách konečně najedla. včera jsem jedla naposledy ve 4 odpoledne, než jsem jela na brigádu. tentokrát to bylo na Roztylech. parádní akcička, byla tak docela sranda. přiopilí pánové, nebo ti, kteří mi dělali nevhodné návrhy mě dost obtěžovali, ale tolik jich tam nebylo. zato těch jejich pohledů bylo víc než dost, brrr!
večírek byl ve skotském stylu. oblékli mě do skotské sukně a ve stejném motivu jsem dostala ještě vestu, pod kterou už jsem nic nedostala, takže proto ty úchylné pohledy. byla tam ale sranda. přišlo asi 150 lidí, dělaly se soutěže, u kterých jsem taky pomáhala a dost jsem se bavila.
mimo skotské tance a vystoupení dudáků tam hrála i normální reprodukovaná hudba, takže vcelku hráli dobře. měla jsem chuť jít tancovat, ale nikoho jsem tam neznala.
ke konci jsem se tam už docela nudila a byla jsem unavená. domů jsme odjížděli brzy, v půl jedné přibližně, v půl druhé jsem zalezla do postele a usínala.
ráno jsem se probudila z tak otřesného snu, že jsem nebyla schopná vstávat a ležela jsem ještě třičtvrtě hodiny! ani vám nebudu vyprávět raději o tom, CO se mi zdálo. měla jsem z toho takový šok.. už toho mám fakt dost, těch hrůzostrašných snů :( pomoc.
no a zítra v 11 už zase jedeme do Písku, kde budem slavit Silvestra. to bude něco. budu tam až
do soboty do 4 rána. mazec no.
dneska jsem jela do školy až na 11. první hodinu jsme si s profesorem na letiště povídali chvíli o hangárech, pak o Vánocích :) druhou hodinu češtiny jsme vyplňvoali test o 80ti otázkách, což nám zabralo jednu a půl hodiny, takže jsme se ani nestihli dodívat na Mamma mia :( ten film miluju. a "šéf" mi snad půjčí na CD soundtrack :) docela mě tan job baví. nestěžuju si, to ani nejde.
konečně jsem dnes rozdala splužákům dárečky :) holky měly z diářů radost. odhadla jsem dokonale jejich vkus a tak se jim to líbilo :) Roman si dárky rozbaluje zásadně až doma. já jsem od něj dostala plyšového soba a semínka, ze kterých by pak měla vyrůst jakási kytka.. XD od Katušky jsem dostala fialkovorůžový lak na nehty ze Sephory, a lázeň do koupele z Body basic. Jára se rozčiloval, že to je naprosto nelogický dávat mi kosmetiku, když dělám u Oriflamu.. ale tak v Oriflamu nemají všechno. takže mě kosmetika potěší :) a od Šárky jsem dostala polštář s kočičkama.


zítra teda do školy nejdu. vlastně celá naše třída.
a na blogu taky nebudu, až v sobotu večer. možná.
mějte se fajne <3

áááááh nééé :(

16. prosince 2008 v 21:55 | skleníková kytička |  words about life

tak jsem se s těmi obrázky, nápisy a různými avatarkami piplala a sbírala takový velký mix asi hodinu a ono to NEJDE ZOBRAZIT! :( to bych se na to příště víte co... :( nehorší je, že mně se to vždycky zobrazuje normálně, mám totiž jako prohlížeč Mozzilu, na Exploreru se mi to taky nezobrazí. takže mě omluvte, já to jdu smazat se všemi těmi komentáři od vás :( ach jo.
dnešek byl nudnej, snad stejně jako včerejší den. co se školy týká. přemlouvala jsem Romana ať jde do školy, abych se tam nenudila a měla se s kým bavit. on přišel. ale celou dobu ležet na lavici, s hlavou zabořenou v bundě a spal. vážně zábavné. a když mu vyčítám, že tam ani chodit nemusel, tak on mi vyčte, že jsem každou přestávku utekla tak nebyla možnost si povídat. to je pravda, ale o hodinách je času dost. a on raději spí!


nakonec jsme nebyli na Dni, kdy se zastavila Země.
poslední dvě hodiny logistiky jsme koukali na MADAGASKAR 2, s titulkama a ještě než zazvonilo, už jsem byla pryč a pospíchali jsme s Jaoroušem do Palace cinemas ve Slováči na ČTVERY VÁNOCE. líbil se mi ten film, vzhledem k tomu že Vánoce jsou za týden, tak se to hodilo a navíc mě dojímal samotný děj. milostný pár který si byl tak blízký, ve všem spolu souhlasili a úžasně se doplňovali a navíc se nehádali, tedy do Vánoc.. XD ale to je jenom film..

dneska jsem Járovi říkala, o čem se mi dneska zase zdálo. poradil mi vyměnit hlavu, aby se mi v ní netvořily takové noční běsy.. ale jak jí mám vyměnit?
..brum brum brum, o čem se zdá medvědům..

i love you all!

~skleníková kytička