Listopad 2008

vánoční dárky

30. listopadu 2008 v 20:32 | skleníková kytička |  words about life
zrovna jsem dokoukla Přátelé. jediný televizní pořad, který sleduju pravidelně. na televizi jinak vůbec nekoukám. na Přátelé mě naučil se dívat můj medovej medvídek (nová přezdívka kterou jsem vymyslela Járovi ^^ tak si na to zvykněte) někdy v létě. když jsme byli na dovolený na Lipně, začala jsem tam koukat jak na Přátelé, tak na House, na kterého teď zapomínám, protože už není každý den jako o prázdniách, ale jen v pondělí a já si na to nevzpomenu. ale House je jinak super. obdivuju ty jeho hlášky a umění pro ironii a nikdy nekončící zásobu nápadů, jak druhýmu odseknout :) je hustej.
víkend končí. končí taky objednávací období v Oriflamu, kdy si ode mě mohli lidi něco vybrat z katalogu. tentokrát mám objednávku asi za 6000. jsem dobrá no :) a jestli mi z toho strhnou něco co nebude na skladu nebo tak něco a neostanu aspoň 2000, tak se doopravdy naštvu. ty peníze by se mi fakt hodily. nechci totiž z mamky tahat píliž peněz na dárky a zároveň bych potřebovala aspoň 2000 abych všem koupila hezký dárečky. tak snad to dobře dopadne. mamce asi koupím takový chlupatý bílý bačkory, nad kterými se rozplývala u Bati, tatíkovi šálu, pro spolužačky mám diáře z Marks & Spenceru, byly drahý ale zatraceně krásný nemohla jsem odolat a pro každou jsem vybrala ten, který si myslím že by se jim líbil. Katce takový růžový galmour.. pak mi ho ukazovala v časopisu, jak se jí líbí, tak jsem se bála aby si ho nekoupila. nesmí! pro kámošku Míšu budu mít balzám z Oriflamu a ješě jí koupím nějakou maičkost, pro Moniku ze Slovenska balzám a masku na vlasy z Oriflamu, co koupím Romanovi netuším a pro medového medvídka? to nesmím říct, protože si to tu potvůrka majinká pročítá :) snad jsem nezapomněla na nikoho. 8 lidí.
co máte pro ostatní vy?


mum´s birthday today

30. listopadu 2008 v 12:16 | skleníková kytička |  words about life
nemůžu dělat více věcí najednou, protože ani jednu neudělám pořádně.. jako zrovna teď. píšu článek, do toho si čtu poslední článek jointtka, na icq si píšu s Chilli a ještě si tu přepínám
psíničky od Ashely Tisdale. vánoční nálada mě přepadá čím dál tím víc, jako by Vánoce už byly přímo za dveřma.. ten pocit prostě.. už jsem vytáhla santa clausovskou čepici a i Jára si jí včera koupil (tip. Tesco- 15Kč) XD a plánujeme, že si jí vezmeme poslední školní den před vnočními prázdninami.. bude srandááá.
přetože mám v uších sluchátka ve kterých mi řve music, slyším mamku, která tu zpívá a hraje na kytaru.. jde zpívat na nějaký místní vystoupení nebo co tak trénuje.. ale já se nemůžu soustředit na vlastní hudbu.. písničky od Ashley Tisdale mi strašně připomínají loňskou dobu okolo Vánoc. ty plední dny ve škole před vánočními prázdninami, Katušku, která mi písničky poslala a společně jsme na nich totálně ujížděly, předávání dárečků poslední den ve škole, Vánoce, dárky, prázdniny u babičky, které jsem většinou strávila u notebooku a smskováním s Járou, kterého jsem ještě téměř neznala a přesto jsem měla pocit jako bych ho znala už dávno. bylo to super a já se hlavně těšila až se uvidíme, bylo to nekonečný.. Ashley Tisdale, můj nový život, nový svět.. vloni jsem si během několika měsíců prošla menšími (nebo většími? ) změnami. změnila jsem názory, pohled na věci, styl oblíkání, začala jsem se o sebe mnohem víc starat a nikdy jsem nevyšla neupravená z domu, zhubla jsem asi tři kila, skejťáčké boty byly minulostí a už tak jsem
trpěla když nebylo počasí na to abych si vzala podpatky a musela jít v "obyčejch" teniskách. o tomhle by se dalo vyprávět dlouho. změnil mě vliv ostatních lidí, co jsem měla okolo sebe. ale já jsem za to ráda. už bych se ke skejťácko-emařskýmu stylu nevrátila XD

s Chilli jsme se domluvily, že se někdy musíme sejít. bydlí v Praze takže to je ideální. napadlo mě to už dřív, že kdo by chtěl, bydlí v Praze nebo blízko Prahy, ať mi to napíše a můžeme se někdy někde setkat, někam zajít, pokecat a poznat se osobně. nebojte nejsm žádnej úchyl ale normální 17ti letá holka co nerada sedí doma na zadečku a raději lítá někde po venku- tedy spíš po městě než po našem zapadákově.. baví mě procházky po pražských ulicích a taky budu ráda, když některé z vás, kteří budou chtít, poznám osobně.

zatím se mějte a užívejte v klidu neděli <3
~skleníková kytička

shopping boots day

28. listopadu 2008 v 21:46 | skleníková kytička |  words about life
dneska jsem to udělala úplně obráceně. oběhla jsem vesele a s klidem všechny moje oblíbence (dobře všechny ne ale většinu ano), písla jsem jim do commentů své moudrosi, aby měli radost a teď už se můžu věnovat tomu svému blogu. ačkoliv nemám v podstatě moc co psát..
ve škole dneska byla pohodka klídek, no stress, takovej free a happy day.. vyhnali nás z vlastní třídy, protože si tam jeden profesor udělal soukromé přednášky na dva dny a na nás tudíž zbyla jedna zapadlá, malinká třída v budově B. ale jako roztomilá místnůstka :) docela jsme se tam celý den bavili, byla sranda. dokonce nám odpadla poslední hodina matiky, takže radost veliká :)
po škole jsme s chudákem Jarouškem, který nesnáší nakupování (no a kteří kluci kromě metroušů ano), jsme vyrazili po shopech. než přijela mamka do Phy, šli jsme zatím do knihkupectví kde jsem jí chtěla koupit knihu k narozeninám, který má v neděli. Jarouš se asi na půl hodiny sekl u knih o autech.. já zase u jiných, pro mě zajímavých knih. vybrala jsem si asi 4, z toho jedna stojí 400.. hih ^^hlavní akcí dne bylo vybírání BOT na zimu, pro mě. přijela mamka. vybrala jsem si takové jaési v HUMANICU, ale neměli mojí velikost. odjeli jsme na Anděla. všichni otrávení, nejvíc mamka, vždycky když s jí nakupuju tak to je fakt o nervy, ona to psychicky nezvládá, jenom na mě štěká. kdyby bylo po jejím, nosila bych jakési béžové kotníkové boty do hor s kožíškem! OMG! na Andělu jsme v HUMANICU vybírali přinejmenším dobrou půl hodinku. dlouho, dlouho jsme vybírali, já jsem ale zvolila černé kožené kozačky s pásky a stříbrnými přeskami, za 2000, no sakráá.. mamka nejdřív šílela nad botama za 1500, ke konci ale už sahala i po těch co stály 2500! už tak z toho byla zoufalá že jí bylo všechno jedno, ať stojí co chtějí, jen ať jsou kvalitní. no super. nakonec jsem si zvolila ty, co se jí nelíbily, ale mně ano. tudíž jsem si vybrala správně a mám radost. méně radostný je fakt, že ty botky dostanu až na Vánoce :( ach jo! to je přes tří týdny čekání! se nedočkám. ale když je nebudu mít na očích tak na ně nebudu tolik myslet. jedině dobře. a taky jsem vymyslela v rámci dnešního pátrání po dokonalých botech, že bych mamce mohla koupit k Vánocům ty úžasný bílý, chlupatý papuče, co se nad nima rozplývala. ať stojí co chtějí (víc než 500 za ně nedám XD ) ale koupím jí je. jsou super a určo by z nich měla radost. jenom aby jí nenapadlo je koupit mně.. XD to by pak byla docela sranda u toho stromečku.. XD
teď jsem na MEL u Járy, ten byl hrát fotbal a teď ještě kecá s kámošem Ivošem v hospě. mně se nechtělo tak jsem zůstala doma v teplíčku a vychutnávám si volných chvil kdy můžu bezstarostně sedět u počítače aniž by někdo dělal ksichtíky, že jsem ZASE NA BLOGU! :Pme? i´m bitch! :(

27. listopadu 2008 v 20:46 | skleníková kytička |  words about life
dneska byl hroznej den, ani trochu se nevyvedl.. začalo to už ráno a pokračovalo během dne. uvažuju nad svými chybami a začínám vše házet na sebe. přicházím na to, že můj pocit nadřazenosti nad některými ostatními, co mě mají rádi, je trochu moc. jsem příliš dominantní?
jsem snad namyšlená? jsem tak špatná? nejspíš vlastně jsem. v každém je něco dobrého a něco špatného. dokáže se mnou být občas sranda (soudím podle toho že se občas směju sama sobě.. prostě demence XD ), dokážu být veselá, energetická a když se směju, ostatním to dělá radost. dokážu ale být i nepříjemná, otrávená, dokážu se tvářit jako "kakabus" (nad významem slova
jsme dumali dlouho, ale na nic jsme vlastně moc nepřišli.. XD ), dokážu být vypočítavá, když vím, že pro mě někdo udělá téměř cokoliv, využívám toho a doopravdy, pískám si a ostatní skáčou. párkrát jsem si to uvědomila, ale neviděla v tom chybu, nemyslím si, že to ostatní nesou špatně, ale možná to tak je. a i kdyby ne, musím s tím přestat. začínám se za to nesnášet, nesnáším své mínusy, nesnáším svou náladovost a tvrdohlavost.. :( nerada lidem ubližuju. i když vím, že se občas nechovám hezky, v tu chvíli to prostě jinak nejde a moje já reaguje na určitý podněty tak jak to zrovna cítí.
víte co? včera mi Katka nakreslila na ruku nápis: Danny is my love <3 .. dneska Roman, připsal pod to mon aussi /moje taky/ a nad to ještě J´adore toi.. /zbožňuju tě/ chápete to? no prostě.. já si to neberu tak, že by to myslel vážně, prostě si říkám, že to nebudu řešit. MOŽNÁ, to myslí vážně, možná opravdu jo, ale pro mě to je prostě dobrej kamarád, byl a taky vždycky bude a tím to končí. nechtěla bych aby naše kamarádství krachlo kvůli tomuhle. to fakt ne. a to neříkám jen proto, že zrovna mám Jarouška. a pro něj: chápu že se ti to nelíbí, takovýhle nápisy. ale to co tu píšu a co jsem ti říkala, tomu musíš věřit. vždycky to bude jenom JÁ&TY, TY&JÁ and nobody else. do you understand? only YOU forever!!!
a víte taky co? miluju značky. značkový obchody, značkový oblečení, značkovou kosmetiku.. potrpím si na značkách, na kvalitě a to i když je cena vyšší než třeba výrobky z vietmanské tržnice či obyčejných obchodů na náměstí. včera jsem v dlouhé chvíli byla důkladně prozkoumat, co mají v Reserved a vyčíhla jsem si dost super kousků. strááášně se těším na povánoční slevy. počítám s nimi. vloni jsem tam tatíkovi koupila k Vánocům košili. stála 800. po Vánocích stála 300. to na***e co? takže se po Vánoccíh vrhnu na hadry! pokusím se neutratit příliš peněz co dostanu na Vánoce. a taky fakt nechápu, proč ve slově příliš pořád píšu místo Š Ž!


ale jinak úplně normální rozhovor.. XD

26. listopadu 2008 v 21:01 | skleníková kytička |  words about life
Jára:
já ti píšu
skleníková kytička:
yes
Jára:
no)
skleníková kytička:
jo)

...

spagetti - aneb hlad je hlad

26. listopadu 2008 v 19:06 | skleníková kytička |  words about life
dnešek? takový tak trochu unavený, otupělý den, anebo spíše mé rozpoložení.. ve škole jsem byla úplně mimo, že bych se dokopala k tomu, otevřít nějaký sešit, to mě stálo hodně námahy. na francouzštinu jsem ráno dorazila přesně včas- ještě nezkoušela. takže když si vzala do ruky svůj sešit, vesele jsem zamávala rukou, že mám zájem. získala jsem obdiv ostatních, že jsem snad první v historii, kdo se sám od sebe nechal vyvolat.. XD ale vyšlo mi to. mám jedničku. ještě pár takových a bude to super.
z ničeho jiného jsem zkoušená nebyla. mám fakt kliku, v LDP jsem měla namále. příště se tomu úspěšně vyhnu, jdu na rehabilitaci, stejně tak v pondělí nebudu na letadlech.. on se zblázní, už v minulým čtvrtletí psal dopis třídnímu, kde si stěžoval že tam prej nechodíme.. OMG.. si myslí, že ho všichni žerou nebo co?! nebudu se rozčilovat.
nemám dneska nějak co psát :( pod čáru taky raději nic, jelikož jsem zrovna dojedla špagety, asi nemusím mluvit o tom, že tímhle způsobem asi nezhubnu.
mějte se kwáásně <3
dodatečně dopisuju to, čeho jste si asi všimli všichni.. nový design, takový glamour.. :) WOW ^^ už jsem chtěla d té fialové trochu upustit, už to začínalo být trapný.. XD

my music, my soul

26. listopadu 2008 v 18:44 | skleníková kytička |  best MUSIC
vycucla jsem z tého mega velkéhomnožství mých oblíbených songů některé, které mě zrovna napadly a udělala takový menší list.. jsou to buď nejnovětší hitovky co se mi zaryly pod kůži a já je můžu poslouchat furt a furt.. anebo i starší songy, které miluju anebo které pro mě mají určitý význam..

Lady Gaga- JUST DANCE
kdo by jí neznal? když jsem na klip koukala poprvé- a to s otevřenou pusou- naprosto mě ten song nadchnul na první pohled či poslech.. proste PERFECT! nemohla jsem se tý písničky dlouho nabažit, než mi v paměti obtiskla neblahý zážitek z diskotéky o podzimníhc prázdninách, ale já se ani tak svý oblíbený JUST DANCE nevzdávám, zbožňuju jí a jakási strašná vzpomínka mi to nebude kazit! věřím že se s tím časem vyrovnám.

brejlounek- fotos

25. listopadu 2008 v 18:35 | skleníková kytička |  words about life
HA, sádra je fuč, hip hip huráá ^^! jsem happy, jsem mega moc happy! ALE, mám nohu úplně ztuhlou a chodí se mi těžce a částečně i bolestivě. musím chodit v následujících týdnech na rehabilitace. no ale stejně, už nemám sádru, jupí ^^ dneska jsem s úsměvem na tváři odevzdala třídnímu klíček od výtahu a chodím vesele po schodech. jak jsem se těšila. sice furt trochu chodím jak trotl páč to bolí, no ale časem to vychytám ;)
no jinak, dostala jsem 1 z naprosto nenaučené písemkyz LOSe.. šlo o jediný jakýsi graf.. pohodka.
nějak nemám co psát, za zády mi pořád dokola prochází mamka, já nevím co jí na tom baví, ale prostě kdykoliv něco píšu tak furt chodí kolm dokola milionkrát.. mě to štve! pak se nesoustředím!
no a jinak, dám vám sem nějaké ty fotečky mého nového já s brýlemi :) jen tak pro představu.
a taky jsem se rozhodla, že zruším svůj starší blog o hubnutí, kde jsem si psala jídelníčky a takové ty kecy kolem, no prostě obyčejné a spokojené holky se svou postavou by to absolutně nezajímalo. a tak jsem vymyslela, že abych nemusela chodit na dva blogy, bdu to psát sem, pod perex, aby vás to neotravovalo, takže tu částo pod čarou, té si nevšímejte, to si píšu jen tak pro sebe. no a kdybyste se hodně nudili tak se klidně na můj účet pobavte..

~skleníková kytička
FOTA dole:

purple forever

24. listopadu 2008 v 22:26 | skleníková kytička |  words about life
miluju fialovou. nemůžu se jí nabažit a asi se jí dlouho nevzdám. proto jsem změnila odstín, ale v designu stále přetrvává. změnila jsem design, záhlaví.. příště ale plánuju větší změnu.. nevím ještě jak, ale asi nějak, prostě trocšku jinak ;) doteď jsem měla na práci jen tohle a vaše blogy. nestihla jsem shlídnout žádné seriály.
zítra to musím nějak napravit.
dobrou noc, zítra se na vás těším ;)

brejlounek

24. listopadu 2008 v 20:33 | skleníková kytička |  words about life
dneska byl zvláštní den, zvláštní události, zvláštní nálada, zláštní lidi okolo, celé to bylo zvláštní. štěstní mi z rána nepřálo, ale když jsem si vyzvedla své nové brýle z Eiffelu, byla jsem happy a užívala si slávy.. ehm.. už se mírním. to, že mi každý pochválil, že mi ty brýle sluší a celkově že mi to sluší, tak doopravdy, se sebevědomím to trošičku hlo. takže se ještě jednou omlouvám Jarouškovi, že jsem se chovala, "jako by mi to tu všechno patřilo". jednu vlastnost jsem nikdy nechtěla a nechci mít a to je namyšlenost. nemám na co být namyšlená a že mi to občas sluší neznamená, že mám právo mít nos u stropu! omyl. mimo občasný dobrý pocit sama ze sebe jsou i chvíle, kdy se nesnáším, například ranní pohled na číslo na váze, pokud je větší než předešlý den. to jsem na sebe naštvaná ještě dlouho a když se pak "nežeru" večer blbostma tak se nesnáším ještě víc. například dneska. chtěla jsem se do toho hubnutí zase pořádně pustit, ale mamka upekla kuře tak by bylo blbý si ho nedat. přijela jsem v 20h. takže pravidlo kdy jím max. do 18 ti zmizelo kdesi daleko za mnou. ACH JO!! už to nemá cenu, dala jsem si mini croissanty.

zítra jdu (snad konečně) na sundání sádry. beztak mi jí sundat muset jelikož je v totálním rozkladu. když jsem přišla dom a sundala si ponožku, upadl mi podpatek, už asi týden mám v půlce sádru zlomenou a teď jak chodím bez toho podpatku tak to křupe celé, takže zejtra bye bye sádro už tě nechci nikdy vidět!
jelikož mám zítra školu od 10h. a na chirurgii jedu už na 7., školu docela stíhám, možná nestihnu první hodinu, ale jinak jo. a tak jsem přemýšlela, že se nechám vyzkoušet z práva. zkouší z trestního a občanského a není to tak těžký, takže bych si nahrabala dobrou známku, abych pak měla klid. stejně tak to chci udělat v dalších asi 3 předmětech.. jim to natřu, ha!


~skleníková kytička

future- na co se těším?

23. listopadu 2008 v 16:17 | skleníková kytička |  words about life
na co se v blízké budoucnosti těším?

- na zítřek, protože budu mít nové brýle
- na úterý, protože mi sundají sádru na noze
- na úterý, protože si budu moct obléct úzké džíny, když už nebudu mít sádru
- na pátek, až si opravím trojku z leteckých zařízení
- na nové boty na zimu, které mi chce mamka koupit
- na nový notebook, který mamka zatím stále ještě vybírá
- na Mikuláše
- na víkend 12. -14.12., kdy budeme s Jarouškem na chatě slavit svoje Vánoce
- na vánoční prázdniny
- na to, až pojedem s mamkou na Moravu
- na kocoura Polly
- na to až všem dám dárečky k Vánocům
- na Vánoce
- na svoje kámoše na Moravě
- na Silvestra
- na to, až budou v kině dávat film Láska on-line, na který chcem jít s Míšou
- na to, až s Járou budem stavit sněhuláka
- na 11.1. kdy spolu budeme rok

na co si vzpomenu později, to dopíšu

skleníková kytička?

23. listopadu 2008 v 12:24 | skleníková kytička |  words about life
zatímco obědvám mamky polívku "všehomix" XD (docela dobrá ale!) tak vám sem písnu, co
vlastně znamená moje přezdívka. jsem si jistá, že někteří tápou nad jejím významem.
bylo to vlastně tak, že skleníkovou kytičkou mě nazvala má tchýně :) nemá to znamenat nic špatného. Jára mi to vysvětil tak, že mezi ním a mnou je rozdíl ten, že ON, stejně jako jeho mamka, mají rádi přírodu, dovolenou u přehrady nebo u rybníka, klidně i stanování v přírodě. a , než abych se koupala v přehradě, si mnohem raději potrpím na něčem trošku lepším, jako je čistej chlorovanej bazén nebo moře, ubytování v baráčku, kde teče teplá sprcha.
skleníková kytička má teplo, určitou péči a má se fajn, zatímco květiny rostoucí volně na polích jsou free a žijou si vesele tak, jak tam vyrostly a nic víc nepotřebují..

kdo to nepochopil? :) přihlašte se.
dneska spíše beatiful nightmares

23. listopadu 2008 v 11:46 | skleníková kytička |  sweet dreams or beautiful nightmares?
tak jako včera, i dneska nic moc příjemné sny..
včera mě a ještě s nějakými dalšími lidmi někdo unesl a já se snažila utéct. další sen hned potom, jak Járovi jeho spolužák (který nekouří) dal cigaretu a on si jí zapálil a nic neřešil. tak tohle je noční můra. já jsem se otočila, utekla a brečela. šílené. tak to dopadá, když spím na levém boku. někde jsem čela, že když lidé spí na levém boku, tj. na straně, kde máme srdce, tím pádem nám špatně proudí do srdce krev a pak z toho vyplývá, že se nám zdají takové příčerné sny.. a určitě to je pravda. na pravém boku se mi špatné sny nezdají, většinou.
dneska jsem vzala celou svou rodinku do Jenče na řízení letového provozu, jakože na exkursi. já už jsem tam byla tak jsem to chtěla všem ukázat. když jsme tam přišli, jakási lady nám řekla, že musíme počkat tři hodiny, protože si jakýsi týpek co byl po nás, vyměnil pozice s tím před námi a nějak se to zkomplikovalo.. tak jsem byla naštvaná. a tak jsme s rodinkou šli do Bankrotu (znáte ne, vše za 39 XD) a tam si bratránek koupil "úžasné" chlupaté pantofle na doma.. XD to byla ještě ta vtipná část snu.
následovně jsem se přesunula do akce, kde jsme s mými kámoškami (sakra, aspoň ve snu je mám když v reálným světě ne), jako největší rebelky vzaly každá jeden vagón tramvaje a jezdily jsme s nima po silnicíh v Praze XD. pak nás vidělo policejní auto tak jsme ujely. já zparkovala tramvaj mezi auta a utekla. snažila jsem se utíkat a schovávat se.. skončila jsem u řeky a dělala jsem, že se procházím jako ostatní lidé co tam byli a mířila jsem nenápadně k našemu domu.

mě by zajímalo, kde se ty sny beru XD až na to někdy někdo přijde, tak to bude pro mě největší objev!


APOLOGIZE remix

22. listopadu 2008 v 22:42 | skleníková kytička |  best MUSIC
áá nemůžu z toho songu.. jo, dobře, našla jsem ho u rainy princess, takže se ti omluvuju že kradu nápady ale já si to sem musím šoupnout, je to mazééc, hňa hňa.. ^^ ta písnička sama o sobě mi připomíná dobu co byl přd rokem ale o to nejde, tohle je remix a to je něco úplně jinýho.. ten mi bude připomínat za rok tenhle podzim ;) snad!
je to remix APOLOGIZE.


program na dnes večer: filmax.cz. let´s watching!

22. listopadu 2008 v 18:08 | skleníková kytička |  words about life
nepsala jsem tu pár dní, byl u nás MY LOVE, víte ;) takže jsem se mu věnovala. včera jsem přišla na to, že mi tu na pc jdou spustit filmy na FILMAX.CZ a tak jsem se rozhodla že dneska budu na nějaké koukat. pokud půjdou spustit a budou tam, shlídnu Ďábel nosí Pradu, děsně se mi ten filmík líbí a taky jsem se rozhodla že budu koukat na seriály O.C. jelikož se mi ten seriál vždycky líbil ale nikdy jsem nedokázala shlídnout více jak dva díly za sebou. nestíhala jsem to ze školy ani na základce :/ a tak se na to budu dívat teď.
zrovna před chvílí nám skončil animovanej film 12 úkolů pro Asterixe- Jarouškovo oblíbené.. ;) k tomu nám mamka udělala palačinky :)
jsem ráda že si mě připíšete a že zůstanu vašimi oblíbenými. sice se vám to některým nelíbilo, že jsem změnila adresu, vlastně ani já to nemám ráda když někoho desetkrát přepisuju, ale já měním poprvé. teda podruhé, ale to zažilo jen málo z vás. tak se omlouvám že jste mě museli pracně přepisovat, víckrát měnit nebudu. a pokud jo, tak už si mě přepisovat nemusíte.
nové brýle stále nemám. nevím, proč ta lady v EIFFEL OPTIC říkala za týden až dva, když mohla rovnou říct jen za DVA TÝDNY! v pátek sem tam totiž byla a ona že mám počkat ještě tak týden. ach ju. moje nedočkavost se mi sakra nevyplácí, pak jsem akorát smutná, když se na něco moc těším a ono pak nic. na příští týden toho mám dost...
chci se nechat vyzkoušet z francouzštiny a taky z leteckých zařízení, jelikož jsem z obou dostala jako poslední známky 3, které před mamkou tajím a takže se je naučím. těm profesorům ještě vytřu zrak, se budou divit! v úterý jdu na sundání sádry. teda, MAYBE. možná si ten náš šílenej chirurg umíní že mi tu sádru nechá ještě o dva týdny dýl, ale na to mu kašlu! prostě jí chci pryč! beztak se mi celá rozpadá, stačí málo a upadne mi ten chodící podpatek.. ještě že už to budu muset přetrpt ve škole jen v pondělí. o víkendu stejně nevylézám z baráku. ani bych nemohla. dneska u nás sněžilo. poprvní.. měla jsem z toho radost, bylo to hezký vidět snížek, ale jak ho bylo jen malinko, takový poprašek, tak to moc hezký nebylo. chtělo by to tak 15 cm.. ^^
no a MAYBE taky příští pátek budou ty brýle, ale stoprocentně se na to nespoléhám.
jdu na ten filmax, takže páá

~ vaše skleníková kytička


HONEY HONEY

20. listopadu 2008 v 22:42 | skleníková kytička |  best MUSIC
viděli jste film Mamma mia? já jsem na něm v kině nebyla. s Jarouškem jsme si ho pustili minulý víkend, ale nedokoukali jsme ho. až dneska při dvouhodinovce angličtiny jsme si ho pustili a tak jsem ho konečně viděla celý. ten filmík je super! strašně se mi zalíbil, ty písničky tam, jsou super, většina z nich teda.. :) nejvíc se mi líbí HONEY HONEY a taky Gimme gimme gimme.. ale Honey honey nemá chybu, celá ta scéna, jak ta Sophia tu pínička zpívá :) perfect!

první článek

20. listopadu 2008 v 21:47 | skleníková kytička |  words about life
když jsem včera dopsala první článek a při zveřejňování se mi půlka smazala, už jsem na to neměla energii psát ho znova. tudíž, první článek je ten, který píšu až dnes. rozhodla jsem si založit nový blog. mám ráda změny. změna je život, to je moje oblíbené heslo. nemám ráda stereotyp a nové, příjemné věci jsou fajn. to, že změním adresu a opustím svůj deluxe world jsem si nikdy nemyslela, ale čím víc měnily adresy moje blogové kámošky, došlo to až k tomu, že ve mně začala vrtat myšlenka o stěhování a o něčem novém. a tak je to tu. rozhodla jsem se a už to je.
své oblíbené blogy jsem si sem vzala, přece bych se vás holky jenom tak nevzdala, stejně bych k vám chodila číst články pořád, to by jinak asi ani nešlo.. :) tak pokud budete tak hodné, přepište si mě. na význam přezdívky se neptejte, pokud jste o tom neslyšeli. vystihuje to mou osobnost a vlastně to není špatná vlastnost, je to prostě jenom vlastnost a já jí za špatnou nepovažuju. pokud se to ostatním nebude líbit, jejich problem.. ale myslím, že nema problema. paráda ;)
kdo mě neznáte z minulého blogu, je mi 17 (v březnu budu plnoletá, juchůů!), bydlím blízko Práglu a taky tam studuju střední průmyslovou školu dopravní- obor letectví. NE, opravdu nebudu letuška! vlastně je tahle škola takový můj menší omyl, ale jedno plus by v tom bylo. potkala jsem tam nejlepšího človíčka, se kterým trávím veškeré volné chvilky už nějaký ten pátek (přes třičtvrtě roku) a jsem s ním naprosto šťastná a stále zamilovaná <3 děkuju osudu, v tomto ke mně byl velice laskavý.
svou fotku sem cpát nebudu, představte si mě jako blondýnku s modro-zeleno-šedýma očima (barva se mění podle nálady XD ), s normální postavou, přesto se stále snažící za každou cenu trochu zhubnout! dopředu se omlouvám za ty kecy o hubnutí, ale to jsem prostě já. miluju nakupování, hadry, boty, kosmetiku, doplňky, kabelky, čepice.. miluju hudbu, méně styly jako je techno, metal.. spíše popík, rnb, dance music, rock, punk-rock.. je to ho moc. nej je Avril Lavigne, tak y mám ráda Ashlee Simpson, miluju hlas Rihanny atd atd.. takový ty rádiový hitovky 4ever. je toho spousty, byla bych tu do Vánoc.. jakože se na Vánoce dost těším. a když se na něco moc těším, tak to neutíká. jsem děsně nedočkavej člověk..
blogový svět je součástí mého života a jen tak bych se ho asi nevzdala. je to závislost a taky radost. tohle je můj několikátý blog a snad vydrží dlouho ;)
stop about me.
stačilo by.

you

19. listopadu 2008 v 21:10 | skleníková kytička
the girls, i love reading their blogs <3